Materiał Partnera

Jak zostać liderem sprzedaży Avon?

Jak zostać liderem sprzedaży Avon?

Zapewne niejednej z nasz przeszedł przez myśli pomysł, aby zostać konsultantką Avon. Jest to praca idealna dla kobiet zafascynowanych światem kosmetyków do pielęgnacji i makijażu. Ponadto, jeśli już się wdrożymy, możemy zarabiać naprawdę dobre pieniądze, a najlepsze jest to, że możemy piąć się po drabinie sukcesu i awansować. Awansując na przykład na lidera Avon, dostajemy bonusy na start oraz wiele ciekawych nagród. Ponadto same będziemy swoimi szefami.

Zarobki

Jeśli decydujemy się na pracę konsultantki Avon, mierzmy wysoko. Postawmy sobie za cel zostać liderem sprzedaży Avon. Osiągnięcie tego stanowiska nie oznacza jedynie prestiżu. To również o wiele lepsze zarobki, bonusy na początek, wiele ciekawych nagród oraz najważniejsze, będziemy swoimi szefami. Każdy nowy lider Avon bierze udział w programie „Na start”, dzięki któremu już w pierwszych katalogach możemy zarobić atrakcyjne wynagrodzenie. To co należy do twoich obowiązków to zapraszanie nowych osób i realizacja sprzedaży produktów na wysokim poziomie, na przykład jeśli zaprosimy 5 osób w pierwszych 3 katalogach, a sprzedaż nasza i naszego zespołu wyniesie 2000, odbieramy bonus w wysokości 200 zł.

Zalety

Zalet pracy jako lider sprzedaży jest wiele, przede wszystkim bardzo dobre zarobki oraz wysokie prowizje, uzależnione tylko od tego jak dobrze wykonamy swoją pracę, a system motywacyjny jest niesamowicie kuszący. Ponadto same jesteśmy szefami, mamy możliwość budowania swojego własnego zespołu, a jeśli nie jesteśmy pewne od czego zacząć, lub jak być po prostu liderem, mamy możliwości realizacji licznych szkoleń biznesowych, które z pewnością nas do tego przygotują. Pamiętajmy również o tym, że współpraca z Avon to współpraca bez zobowiązań, co zabezpiecza nas przed wszelką zmianą decyzji.

Jak zacząć?

Przygodę z Avon należy zacząć od skontaktowania się z pośrednikiem Avon, na przykład z Małgorzatą Bąk z firmy pośredniczącej Margot, prosperującej na terenie województwa dolnośląskiego. Następnie, realizując sprzedaż na odpowiednio wysokim poziomie oraz rozwijając kolejnych liderów w strukturze Avon, możemy osiągać coraz wyższy poziom – od koordynatora z tzw. poziomu 1 do Starszego Menadżera z poziomu 4. Głównym źródłem zarobków są oczywiście prowizje, lecz należy pamiętać o tym, że nasza prac i wysiłek zawsze są doceniane, na przykład poprzez otrzymanie prezentów materialnych. Ponadto, będąc liderem sprzedaży, musimy pozyskiwać nowe osoby do współpracy z Avon, choć nie jest to tak trudne jak się wydaje, gdyż wiele kobiet chce zostać konsultantkami Avon.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz