Materiał Partnera

Jak zorganizować udane przyjęcie urodzinowe?

Jak zorganizować udane przyjęcie urodzinowe?

Osiemnastka córki? A może własna trzydziestka? O urodziny trzeba zadbać i zorganizować je w taki sposób i w takiej atmosferze, by znajomi nie zapomnieli przynajmniej do następnych urodzin. Trzeba wynająć odpowiedni lokal, zamówić jedzenie, napoje, nie można zapomnieć o odpowiedniej oprawie muzycznej, a jak ma być wesoło, to i o balonach i serpentynach. Urodziny obchodzimy raz do roku i warto by była to wystrzałowa impreza!

Wybór miejsca na przyjęcie urodzinowe to sprawa kluczowa

Z tych wszystkich dylematów, nie da się ukryć, że najważniejszy jest lokal, z tego, jakie miejsce wybierzemy, wynikają bowiem wszelkie dalsze wybory. Dla dzieci imprezy urodzinowe organizowane są w różnych bawialniach, dla dorosłych też wybór jest stosunkowo duży, ale dla nastolatków znalezienie odpowiedniego miejsca to już nie taka prosta sprawa. Możemy zdecydować się na salę bankietową w hotelu albo restauracji – mamy wtedy zapewnione nie tylko miejsce, ale i wyżywienie na najwyższym poziomie, ale niestety kosztuje to bardzo drogo. Można zamówić stolik albo kilka stolików w pobliskim pubie, tyle tylko, że wtedy o jedzenie musimy zatroszczyć się sami. Pośrednim wyborem może być impreza okolicznościowa w Pensjonacie Pod Zegarem koło Gdańska, albo w innym miejscu tej kategorii, gdyż wtedy jest to zarówno niedroga impreza okolicznościowa, ale zorganizowana w restauracji, a zatem z odpowiednim menu okolicznościowym, z dekoracją sali i z profesjonalną obsługą kelnerską. Przyjezdni goście będą też mogli skorzystać z noclegu po imprezie. Trzeba tylko pamiętać, że pensjonaty zwykle są nieduże, więc powinno to być przyjęcie do 50 gości.

Miłe spotkanie z okazji jubileuszu

Małe pensjonaty mają w swojej ofercie eleganckie, a zarazem przytulne sale na przyjęcia. Można tu zorganizować spotkanie dla znajomych i rodziny z różnych okazji, nie tylko urodzin. Wszelkiego rodzaju imprezy rocznicowe, przyjęcia komunijne czy imprezy z okazji chrztu to świetna okazja, by spotkać się w gronie najbliższych w jakimś ciekawym i miłym miejscu. Sale bankietowe w pensjonatach, przeznaczone do organizacji imprez okolicznościowych chętnie wynajmują też firmy na firmowe spotkania integracyjne. Można wtedy swobodnie porozmawiać ze współpracownikami i poznać się w atmosferze dalekiej od służbowej. Sala bankietowa w pensjonacie zapewnia miły klimat i dobrą zabawę. Nie musimy przy tym martwić się o catering dla gości, gdyż wszystkie posiłki zostaną przygotowane na miejscu, i będą to dania pełnowartościowe i smaczne, jak w domu.

Opracowanie:
Kowale, Wierzbowa 2
tel. 535 345 001
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz