Materiał Partnera

Jak znaleźć odpowiednią firmę oferującą aparaty słuchowe?

Jak znaleźć odpowiednią firmę oferującą aparaty słuchowe?

Problemy słuchowe należą do jednych z bardziej uciążliwych schorzeń, które przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Nie jest to jednak trudność, z którą nie można sobie poradzić. Obecnie na rynku działa wiele firm oferujących aparaty słuchowe. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze. To ważne kwestie, które mogą wpłynąć na poprawę jakości życia.

Co warto wiedzieć przed wyborem aparatu słuchowego?

Zanim podejmiesz decyzję o wyborze konkretnego modelu aparatu, zastanów się nad znalezieniem odpowiedniej firmy, w której zrealizowana będzie usługa. Na rynku reklamuje się wiele firm oferujących aparaty słuchowe. Skąd wiadomo, która z nich jest najlepsza?

Przede wszystkim zwróć uwagę na różnorodność dostępnych modeli. Każdy człowiek jest inny, tym samym potrzebuje innego aparatu. Firma AUDIO-LAB Aparaty Słuchowe jest pionierem pod względem wspomnianych kryteriów. W szerokiej ofercie ma ponad 300 modeli. Są to zarówno małe, praktycznie niewidoczne urządzenia, jak i specjalistyczne aparaty przeznaczone dla osób z większą wadą słuchu. W AUDIO-LAB Aparaty Słuchowe istnieje także możliwość zakupu akcesoriów związanych z protetyką słuchu. Możliwości zakupu aparatu słuchowego

Aparaty słuchowe mogą być zakupione z dofinansowaniem na NFZ. Jednak nie wszystkim przysługuje taka opcja. Warto więc rozważyć skorzystanie z oferty sklepu, który umożliwia sprzedaż ratalną. 

Przy wyborze firmy proponującej aparaty słuchowe, warto wziąć pod uwagę również możliwość zakupu na odległość. „Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każda osoba może wybrać się do naszych gabinetów. Dlatego dajemy możliwość skorzystania z opcji wizyty domowej. Specjalista spotyka się pod wskazanym adresem w wyznaczonym dniu i pomaga dobrać odpowiedni aparat słuchowy” – wyjaśnia przedstawiciel firmy AUDIO-LAB Aparaty Słuchowe.

Dobrze, jeśli sklep jest także dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Podjazdy czy szersze drzwi – to główne elementy, które mogą zaważyć na podjęciu decyzji o współpracy z konkretną firmą.

Czy na aparaty słuchowe udzielana jest gwarancja?

Na każdy model aparatu słuchowego dostępny do zakupu w naszych gabinetach udzielana jest gwarancja – 3 lata, niezależnie od producenta. W każdym momencie istnieje możliwość kontroli urządzenia i skorygowania ustawień, które są konieczne w związku z okresowym badaniem słuchu. W przypadku usterek, które występują już po zakończeniu okresu gwarancyjnego, istnieje możliwość skorzystania z serwisu pogwarancyjnego.

Dlaczego warto wybrać nowoczesne aparaty słuchowe?

Wada słuchu w dobie współczesnych technologii nie jest problemem i może być praktycznie nieodczuwalna pod warunkiem wyboru właściwego aparatu słuchowego. Firma AUDIO-LAB Aparaty słuchowe proponuje urządzenia znanych marek – m.in. Audio Service, Siemens czy Phonak. Nowoczesne aparaty słuchowe są znacznie prostsze w obsłudze, ponieważ można regulować ich działanie za pomocą specjalnego pilota. Zaawansowane modele mają także możliwość bezprzewodowego połączenia się z komputerem czy MP3, co oznacza jego większy komfort w codziennym życiu. Przed zakupem sprzętu można go wypróbować, np. wypożyczając do domu. 

Opracowanie:
Poznań, Kasprzaka 16, (wejście od Bogusławskiego przychodnia, II piętro)
tel. 61 866 69 97
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz