Materiał Partnera

Jak znaleźć idealne miejsce na wesele? Poradnik

Jak znaleźć idealne miejsce na wesele? Poradnik

Wesele to szczególna uroczystość. Każda para młoda pragnie, by tego dnia wszystko było perfekcyjne. To, czy impreza weselna będzie udana, w dużej mierze zależy od odpowiedniego doboru miejsca. Sala powinna być piękna, przestronna i odpowiednio udekorowana. Miejsca musi być tyle, by goście czuli się swobodnie. Poza tym wszystko musi pasować do klimatu, w jakim planujemy wesele. Podpowiadamy, jak wybrać idealną salę weselną.

Piękne wnętrze

Sala weselna przede wszystkim musi się nam podobać – w końcu to w tym miejscu spędzimy jeden z najważniejszych wieczorów w naszym życiu. Zdjęcia oglądane w Internecie nie wystarczą – taką salę, zanim się na nią zdecydujemy, koniecznie musimy odwiedzić osobiście – tylko w ten sposób możemy przekonać się, czy panuje tam odpowiedni klimat. Pamiętajmy jednak, że chociaż w dniu naszego ślubu to my jesteśmy najważniejsi, musimy zadbać też o naszych gości. Nawet najpiękniejsza sala nie zapewni udanej zabawy weselnej, jeśli będzie po prostu za ciasna. Dlatego, zanim wybierzemy odpowiednie miejsce, koniecznie policzmy gości i upewnijmy się, czy w danej sali organizowano już podobne imprezy dla takiej liczby osób. Upychanie gości gęsto przy stole nie ma najmniejszego sensu.

W trosce o komfort gości

Żeby nasze wesele było imprezą, którą my i nasi goście długo będą dobrze wspominać, musimy zadbać o kilka rzeczy związanych z salą weselną – i nie chodzi tu tylko o niebanalny wystrój. Po pierwsze, w sali musi się znaleźć odpowiednio dużo miejsca przy stołach i na parkiecie – dobrze też, by przestrzeń przeznaczona do tańca była w jakiś sposób oddzielona od miejsca, gdzie rozstawione są stoły – dzięki temu osoby, które zrobią sobie przerwę od szaleństw na parkiecie, będą mogły spokojnie porozmawiać.

Organizując wesela, oddajemy do dyspozycji gości weselnych dwie sale – część jadalną połączoną z taneczną oraz lobby bar znajdujący się obok głównej sali. Staramy się, by wszyscy goście mogli czuć się komfortowo na własnych przyjęciach i mogli czerpać radość z zabawy, nie zaprzątając sobie głowy kwestiami organizacyjnymi – podkreśla właściciel Hotelu Horda Noclegi, restauracja.

Wielu gości na wesele przyjeżdża z daleka – żeby mogli spokojnie bawić się do białego rana, powinniśmy zapewnić im komfortowe miejsce do spania. Dlatego organizacja wesela w sali połączonej z hotelem jest bardzo wygodna – goście zmęczeni zabawą mogą po prostu iść się położyć, a rodzice, którzy na wesele zabierają swoje pociechy, mogą uśpić dzieci i spokojnie wrócić na dalszą zabawę.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz