Materiał Partnera

Jak urządzić hotel? Wybierz najlepsze meble hotelowe!

Jak urządzić hotel? Wybierz najlepsze meble hotelowe!

Stoisz przed wyzwaniem, jakim jest remont i wyposażenie hotelu? Niezależnie od tego, czy chcesz, żeby Twój hotel był urządzony w stylu nowoczesnym, klasycznym czy industrialnym – musisz wybrać funkcjonalne i solidne meble, które są niezbędnym dopełnieniem każdego hotelu. Zastanawiasz się, w jakie meble warto zainwestować oraz gdzie znaleźć te najwyższej klasy? Dowiedz się, jak stylowo i niedrogo urządzić elegancką przestrzeń hotelową.

Recepcja – pierwsze wrażenie jest ważne

Gdy goście przekraczają próg hotelu, od razu widzą ladę recepcyjną. Ten istotny element wystroju lobby hotelowego stanowi wizytówkę całego obiektu. Ważne jest, żeby wielkość lady dopasowana była do rozmiaru pomieszczenia i doskonale komponowała się z pozostałymi meblami. Lada powinna być wykonana z trwałych materiałów i estetycznie wykończona, by podnosić prestiż hotelu. Recepcja to także idealne miejsce na wygodne fotele lub nowoczesne krzesła i stolik dla hotelowych gości czekających na pokój. Należy pamiętać także o meblach biurowych – regałach na dokumenty, broszury i ulotki. Wykonanie wysokiej klasy mebli hotelowych oraz biurowych oferuje cieszący się zaufaniem klientów Zakład Produkcji Mebli Someb w Bloku Dobryszyce w województwie łódzkim. 

Meble do pokoi hotelowych

Aranżując część mieszkalną hotelu należy wziąć pod uwagę zarówno komfort gości, jak i estetykę oraz podkreślenie indywidualnego charakteru obiektu, nie zapominając jednocześnie o tym, żeby obiekt był łatwy do utrzymania w czystości. Pokój powinien być wyposażony przede wszystkim w wygodne łóżko – najlepiej typu kontynentalnego, o lekkiej konstrukcji i z kółkami umożliwiającymi przesuwanie. Dla obsługi hotelowej ważne jest, żeby łóżko było mobilne i łatwe do zaścielenia. Istotna jest także jego wysokość – nie może być ani zbyt niskie, ani za wysokie. Projektując pokój hotelowy, warto zwrócić uwagę na komunikację – przemieszczanie się z łóżka do łazienki lub drzwi wejściowych nie powinno sprawiać gościom hotelowym problemu. W pokoju powinna znaleźć się także szafa, biurko z krzesłem i szafki nocne. Najlepiej wybierać meble produkowane specjalnie dla hoteli.

Meble hotelowe muszą spełniać szereg wymagań. Liczy się zarówno ergonomiczny kształt, jak i estetyczne wykończenie. Ponadto meble powinny być wykonane z solidnych materiałów, które zapewnią długotrwałe użytkowanie. Produkcja mebli hotelowych oraz biurowych to zadanie dla profesjonalnej firmy, która posiada bogate doświadczenie w branży i wie, czego oczekują klienci zainteresowani tego typu meblami.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze (1)
Dodaj komentarz
Agata C.
Agata C.
16.04.2019
świetne meble hotelowe można znaleźć na MIl system Polecam!