Materiał Partnera

Jak urozmaicić życie seksualne?

Jak urozmaicić życie seksualne?

W większości związków na pewnym etapie relacji pojawia się rutyna. Niestety dotyczy ona także życia seksualnego, jednak jak radzą eksperci wystarczy wprowadzenie kilku drobnych zmian, które znacznie poprawią jakość wspólnych kontaktów erotycznych. Większość z tych sposobów nie wymaga ani dużych inwestycji finansowych, ani nadmiernego wysiłku, a zaledwie komunikowania swoich potrzeb oraz dobrych chęci. Co zrobić, aby ożywić związek?

Nie istotne co, ważne gdzie!

Jeśli wasza relacja trwa nieco dłużej i wraz z partnerem opracowaliście satysfakcjonujący, wspólny kod wzajemnych pieszczot to wystarczy, że zmienicie miejsce gdzie będziecie się kochać. Co istotne, niekoniecznie musi to być miejsce poza domowym zaciszem. Wanna pełna piany? Blat kuchenny? Ciasna garderoba? Możliwości jest naprawdę wiele, a żadna z tych opcji nie wymaga nadmiernej inwencji twórczej. Tu wystarczą tylko chęci i przynajmniej niewielka skłonność do wyrwania się codziennej rutynie.

Bawcie się!

Aby urozmaicić życie seksualne, pary coraz chętniej decydują się na skorzystanie z szerokiej oferty sklepów z gadżetami erotycznymi. Jak przyznają właścicielki sex shopu o nazwie Sylwetka, Sylwia oraz Barbara Gola, najczęściej wystarczy krótka wizyta w takim miejscu, aby na nowo rozbudzić żar relacji i napełnić głowy kochanków nowymi pomysłami na wzbogacenie życie erotycznego. W przypadku nieco bardziej zachowawczych par, na początek wystarczą drobne akcesoria, takie jak opaski, kajdanki czy po prostu - powabna bielizna erotyczna. Najważniejsze, niezależnie od wybranego gadżetu, jest swobodne i niekrępujące podejście w ich użyciu, nastawione na poznawanie wzajemnych potrzeb i realizację ukrytych fantazji.

Zmieńcie pozycję

Rutyna w życiu seksualnym symbolizuje coś czego się spodziewamy i co doskonale znamy. Nie musi to oznaczać niczego złego, jednak po pewnym czasie wykonywania jej według tego samego skryptu, gra erotyczna przestaje nas rozbudzać, a nawet może zacząć nużyć. Aby to zmienić, warto przede wszystkim otworzyć się na nieznane sobie wcześniej pozycje erotyczne, które są przecież liczone w setkach. Większość par ogranicza się do zaledwie kilku, tracąc tym samym okazję do odkrywania siebie na nowo, co przecież nic nie kosztuje. Oczywiście może okazać się, że nowe sposoby nie okażą się tak satysfakcjonujące jak sprawdzone metody, jednak w życiu seksualnym chodzi także o samą podróż, nie zawsze o jej cel.

Chcąc urozmaicić życie erotyczne wystarczy odrobina wyobraźni oraz chęci do zmiany codziennej rutyny, która zazwyczaj tylko zyskuje na nowych, seksualnych doznaniach, które decydujemy się wypróbować.

Opracowanie:
Wrocław, Bogusławskiego 71
tel. 71 339 96 16
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz