Jak spędzić rocznicę ślubu? 6 propozycji

Jak spędzić rocznicę ślubu? 6 propozycji

Papierowa, drewniana, kryształowa, srebrna… Bez względu, czy jest to wasza pierwsza, piąta czy dwudziesta rocznica ślubu, zawsze warto uczcić ten dzień w wyjątkowo sposób. Zrobić coś klasycznego czy niecodziennego? Spędzić czas w ulubionym miejscu czy wyjechać w nieznane zakątki? Poznaj kilka nie tylko prostych, ale także mniej oczywistych pomysłów, jak spędzić rocznicę ślubu.

1. Klasycznie, ale nie nudno

Romantyczna kolacja to z pewnością zawsze świetny pomysł. Spotkanie w restauracji może być jednak wstępem do dalszych atrakcji. Najważniejszy jest wybór miejsca. Jeśli chcecie przenieść się wspomnieniami do przeszłości, wybierzcie sprawdzony lokal, w którym już nie raz byliście i po prostu lubicie spędzać czas. Kręcą was nowe smaki? Przetrzyjcie zupełnie nowe szklaki kulinarne i wybierzcie to, co nieznane.

2. Romantycznie z dala od codzienności

Jeśli sama kolacja nie spełnia waszych oczekiwań, ale nie macie pomysłów na rocznicę ślubu, co zrobić w ten wyjątkowy dzień, równie romantycznym i klasycznym rozwiązaniem jest weekend w komfortowym hotelu. Wiele hoteli oferuje specjalne pakiety dla zakochanych par. Skorzystacie z masażu dla dwojga, a wieczorem będzie czekać na was butelka szampana.

3. Z nutką nostalgii, czyli powrót do wspomnień

A może z okazji rocznicy powrócicie do korzeni? Przypomnijcie sobie początki znajomości. Powrót do miejsca pierwszego spotkania może być naprawdę ekscytujący i z pewnością wywoła falę miłych wspomnień. Powrócić możecie również do innych znanych miejsc. Wasze wesele odbyło się w urokliwym miejscu? Spędźcie tam weekend lub wybierzcie się na kolację.

4. Zaskakująco z dużą dawką adrenaliny

Dla ekstremalnych par świetnym i niecodziennym pomysłem może być skok ze spadochronem albo skok na bungee. Jeśli jednak nie lubicie aż tak mocnych wrażeń, ale chcecie aktywnie spędzić czas z dawką adrenaliny, strzałem w dziesiątkę może być lot w aerotunelu. Taka rozrywka staje się coraz bardziej popularna. Pozwala unieść się w powietrzu - chociaż na chwilę niczym astronauta. Poczujcie się lekko, złapcie się w locie za ręce i zapomnijcie o całym świecie.

5. Złapcie tę niezwykłą chwilę

Rocznica ślubu to niezwykła chwila, którą warto uwiecznić na zdjęciach. Zamiast jednak zrobić sobie banalne selfie, umówcie się na profesjonalną sesję zdjęciową dla zakochanych. Macie szereg motywów do wyboru. Plener w miejskiej dżungli czy może sielski klimat na tle łąk i lasów? Ostateczna decyzja należy do was, a taka sesja to z pewnością niezwykła pamiątka na lata. Przed zdjęciami warto umówić się na profesjonalny makijaż. Niezwykłe fotografie posłużą nie tylko do albumu, ale także jako dekoracja mieszkania – salonu lub sypialni.

6. Dla par z dłuższym stażem – odnowienie przysięgi

Jeśli jesteście ze sobą już dłuższy czas, idealnym pomysłem na spędzenie rocznicy jest odnowienie przysięgi. Z pewnością taki gest utrwali wasz związek jeszcze mocniej na kolejne lata. Możecie zrobić to w kameralnym gronie lub z tej okazji zorganizować huczne przyjęcie albo nawet wyjazd w jakieś piękne miejsce. Zaproście najbliższe osoby – rodzinę i przyjaciół i wspólnie cieszcie się waszą miłością. 

Opracowanie:
Marta
Redaktor pkt.pl
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz