Materiał Partnera

Jak modnie wykorzystać tkaniny futerkowe i sztuczne futro?

Jak modnie wykorzystać tkaniny futerkowe i sztuczne futro?

Odzież wykonana z futra sztucznego lub też z jego elementami to- od kilku sezonów- prawdziwy krzyk mody. Noszą ją największe gwiazdy Hollywood oraz  wszystkie, świadome ostatnich trendów kobiety. Można ją zestawiać z wieloma innymi elementami garderoby, tworząc atrakcyjne stylizacje. Tkaniny futerkowe dają dużo, ciekawych możliwości. W jaki sposób je nosić?

Kolorowe płaszcze, wielobarwne kurtki

Tkaniny futerkowe występują w ogromnej ilości kolorów. Bez trudu znajdziemy wśród nich odcień, w którym czujemy się i wyglądamy najlepiej. To ich znaczna przewaga nad odzieżą, wykonaną z naturalnych futer. Wielobarwne kurtki i płaszcze to doskonały sposób na odświeżenie swojej garderoby. Znakomicie prezentują się w pochmurne i szare zimowe dni, kiedy większość kobiet na ulicach nosi ponure okrycia wierzchnie. Futerkowe kurtki dobrze wyglądają zestawione z wąskimi spodniami, podkreślającymi nogi. Warto dobrać do nich ciekawą czapkę, która również obszyta będzie tkaniną futerkową. Pamiętajmy, by tworząc stylizację wybierać pasujące do siebie kolory. Sprawi to, że całość będzie spójna.

Futrzane kamizelki

Futrzana kamizelka to obowiązkowa pozycja w szafie każdej, interesujące się modą kobiety. Najbardziej popularne są te, wykonane z tkanin, które imitują futro norek, królika, lisa czy wilka syberyjskiego. Możemy wybierać spośród dopasowanych lub bardziej oversizowych krojów, które sprawdzą się zarówno zimą, jak i jesienią. W sklepach znajdziemy wiele ciekawych modeli, jednak kamizelka jest bardzo prosta do samodzielnego wykonania. Wystarczy tylko wybrać interesujący nas materiał. W ofercie firmy Janwo znajdziemy mnóstwo, pięknych tkanin futerkowych o dowolnej kolorystyce i długości włosa. Będą idealne do uszycia kamizelki według własnego projektu. Takie rozwiązanie ma jeszcze jedną zaletę- pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Ocieplenie dla okrycia wierzchniego i nie tylko

Za pomocą sztucznego futra możemy także wykonać ocieplenie naszego płaszcza. Oprócz istotnych walorów wynikających z lepszej izolacji termicznej, nada to także ciekawego efektu wizualnego. Podszewki ocieplające możemy wszyć także do dziecięcych spodni, kurtki wykonanej z tkaniny skóropodobnej czy też czapki. Kolorowe materiały stanowią doskonałe pole do popisu i zachęcają do zabawy modą.

Obszycia kołnierzy, butów

Równie modne są futrzane elementy. Nie musimy od razu kupować całej futrzanej kurtki, jeśli nie do końca jest ona w naszym stylu. Ciekawym urozmaiceniem są obszycia, wykonane z futerkowych tkanin. Można wykonać z nich kołnierz, rękawy czy nadać butom niepowtarzalnego charakteru. Dodajmy do tego kapelusz i cieszmy się niebanalnym efektem.

Opracowanie:
Łódź, Skłodowskiej-Curie 12/14
tel. 42 636 22 45
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz