Artykuł sponsorowany

Jak kupić dobry samochód używany? Poznaj ofertę firmy Rs Auto Rafał Spociński

Jak kupić dobry samochód używany? Poznaj ofertę firmy Rs Auto Rafał Spociński

Własny środek transportu to obecnie standard, gdyż samochód można kupić już za niewielką kwotę. Nie każdy może pozwolić sobie na zakup nowego auta prosto z salonu, gdyż wiąże się to z dużą inwestycją, dlatego wciąż niesłabnącą popularnością cieszą się samochody z rynku wtórnego. Poszukiwanie wymarzonego modelu wbrew pozorom nie jest łatwe, gdyż zanim dojdzie do transakcji, trzeba dokładnie przeanalizować swój wybór. Sprawdź, dlaczego warto wybrać sprawdzony komis Rs Auto Rafał Spociński.

Gdzie szukać samochodu używanego?

Rynek aut używanych cieszy się dużą różnorodnością zarówno w kwestii cen, jak i dostępnych modeli. Najczęściej poszukiwania rozpoczynamy w Internecie, przeglądając lokalne ogłoszenia od osób prywatnych. Tymczasem często taka transakcja nie dochodzi do skutku ze względu na to, że stan faktyczny nie zgadza się z tym, co właściciel zawarł w ogłoszeniu. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest szukanie samochodu w komisie. Wówczas mamy pewność, że auto jest w dobrym stanie technicznym i posiada niezbędną dokumentację. W komisach takich jak Rs Auto Rafał Spociński możemy również liczyć na pomoc ze strony sprzedawcy, który umożliwia sprowadzenie wybranego modelu, jeżeli nie znaleźliśmy go na rynku lokalnym lub w ofercie komisu.

Sprawdzenie auta przed zakupem

Korzystając z usług profesjonalnego komisu samochodowego mamy pewność, że auto nie posiada zatajonych usterek, a jego stan faktyczny jest zgodny z opisem. Sprzedawcom zależy na renomie, dlatego dbają o bezpieczeństwo swoich klientów. W przypadku chęci zawarcia transakcji z osobą prywatną, warto dokładnie sprawdzić samochód przed spisaniem umowy. Na co zwracać uwagę? Przede wszystkim:

•  czy auto posiada kompletną dokumentację,

•  czy na karoserii nie ma wgnieceń, zarysowań lub elementów w innym kolorze, co może świadczyć o kolizji,

•  czy stan licznika jest zgodny ze stanem faktycznym,

•  czy samochód posiada udokumentowane naprawy,

•  kiedy były wymieniane najważniejsze części eksploatacyjne.

Przed finalizacją transakcji warto wybrać się na stację diagnostyczną, aby fachowiec mógł ocenić, które części wymagają naprawy i czy jej koszty nie będą przekraczały wartości samochodu. To pozwoli uniknąć sporych problemów w przyszłości.

Jaki samochód wybrać?

Podstawowym błędem podczas szukania samochodu używanego jest pośpiech. Często decyzję podejmujemy zbyt pochopnie, zwłaszcza jeżeli znajdziemy wymarzone auto w atrakcyjnej cenie. Warto również zastanowić się nad tym, czy będziemy w stanie utrzymać samochód. Niektóre modele, mimo że prezentują się niezwykle efektownie, są wysoce awaryjne lub mało ekonomiczne, co generuje wysokie koszty jego eksploatacji.

Szeroka oferta profesjonalnego komisu samochodowego

Komis samochodowy z miejscowości Borki zajmuje się skupem i sprzedażą samochodów używanych. Firma Rs Auto Rafał Spociński realizuje usługi z najwyższą starannością. W szerokiej ofercie znajdziemy różne marki i modele aut w doskonałym stanie technicznym. Specjaliści oferują klientom popularne modele samochodów w atrakcyjnych cenach, które ustalane są rzetelnie i zgodnie z wartością rynkową samochodu, jego stanem wizualnym oraz sprawnością. Eksperci służą kompleksowym doradztwem i pomocą w wyborze odpowiedniego pojazdu oraz zapewniają pełne wsparcie w formalnościach związanych z kupnem lub sprzedażą.

Opracowanie:
Borki, Lipowa 46
tel. 515 595 795
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz