Artykuł sponsorowany

Itelwent – projektowanie, sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji oraz wentylacji

Itelwent – projektowanie, sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji oraz wentylacji

Zdecydowałeś się na zakup instalacji wentylacyjnych w swojej firmie? A może potrzebujesz specjalisty, który zaprojektuje instalacje klimatyzacyjne w twoim domu?  Sprzedażą instalacji wentylacyjnych, projektowaniem i zakładaniem klimatyzacji w mieszkaniach prywatnych oraz pomieszczeniach przemysłowych i biurowych zajmuje się śląska firma Itelwent z Mysłowic. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z tej oferty.

Klimatyzacja – luksus, czy konieczność?

Utrzymujące się upały skłaniają coraz większą rzeszę Polaków do zakupu klimatyzatorów. Klimatyzacja to rozwiązanie o wiele lepsze od przenośnych wentylatorów, które jedynie mielą rozgrzane powietrze, nie ochładzając go. Zadaniem systemu wentylacji jest wytworzenie i utrzymanie odpowiedniej temperatury i wilgotności, a także względnej czystości powietrza w większych lub mniejszych przestrzeniach zamkniętych. Inwestorzy bardzo często decydują się na montaż „klimy” w mieszkaniach i domach, aby stworzyć sobie sprzyjający mikroklimat i podnieść komfort przebywania lub pracowania w konkretnym wnętrzu. W niektórych przypadkach jednak, jak choćby w obiektach przemysłowych, zajmujących się produkcją lub przechowywaniem żywności, niższa temperatura w pomieszczeniu jest po prostu konieczna.

Zarówno detaliczną, jak i sprzedażą hurtową klimatyzacji zajmuje się firma Itelwent z Mysłowic. Usługi świadczone są kompleksowo – od fachowego doradztwa, poprzez projektowanie klimatyzacji, aż po profesjonalny montaż i późniejszy serwis. Przedsiębiorstwo świadczy także usługi elektryczne. Z pomocy można skorzystać w zakresie stworzenia projektu oraz wykonania nowej lub przeglądu czy modernizacji istniejącej już instalacji elektrycznej, a ponadto montażu i wymiany sprzętu oświetleniowego oraz tablic elektrycznych, instalacji zabezpieczeń i rozdzielni.

Klimatyzacja a wentylacja

Warto mieć świadomość faktu, że zmiana wyłącznie jednego parametru – temperatury – nie wystarczy do tego, aby mówić o klimatyzacji. Potrzebne jest uregulowanie także pozostałych własności powietrza: wilgotności oraz składu. Dlatego też system uzdatniania powietrza w pomieszczeniu, którym znajduje się klimatyzacja, nie zastąpi wentylacji, czyli wymiany gazowej między wnętrzem a środowiskiem zewnętrznym. Pierwszą kwestią przed zamontowaniem „klimy” jest zatem posiadanie sprawnego systemu wentylacyjnego. Kompleksowym projektowaniem wentylacji grawitacyjnej, wyciągowej oraz nawiewno-wywiewnej zajmuje się firma Itelwent. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykwalifikowana kadra pracownicza dobierze odpowiednie komponenty renomowanych marek, takich jak między innymi Caldo, Teoma czy Smay, a następnie zajmie się sprawnym, fachowym montażem danej instalacji. Usługi świadczone są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm czy instytucji. Skorzystanie z usług hurtowni klimatyzacji Itelwent to najlepszy możliwy wybór, o czym świadczy szerokie grono zadowolonych klientów.

Opracowanie:
Mysłowice, Dworcowa 4
tel. 691 033 471
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz