Materiał Partnera

Internetowe zakupy rolników

Internetowe zakupy rolników

Dzisiejsze polskie rolnictwo dzięki wieloletniemu programowi rozwoju oraz dzięki strukturalnym dofinansowaniom z Unii Europejskiej można uznać za innowacyjne. Rolnicy korzystają z proekologicznych nawozów, nowoczesnych maszyn, a także z szerokiej oferty, jaką daje e-commerce. To właśnie sprzedaż internetowa artykułów dla rolnictwa przyciąga dzisiaj wielu właścicieli małych, średnich i dużych gospodarstw rolnych.

E-commerce innowacyjne ułatwienie

Narzędzia e-commerce są dzisiaj szeroko wykorzystywane w każdej grupie społecznej, również przez rolników. Mitem jest bowiem to, iż właściciele gospodarstw rolnych nie korzystają z Internetu i nowoczesnej technologii. Wielu z nich nastawionych jest na poznawanie innowacji technicznych, ponieważ to one przekładają się na wydajność prowadzonej przez nich działalności rolnej. Warto również zauważyć, że średni wiek rolników maleje, coraz młodsze osoby – również kobiety – zarządzają polskimi, bardzo nowoczesnymi gospodarstwami. Korzystają one z usług handlowych profesjonalnych sklepów rolnych oferujących sprzedaż internetową z wielu względów. Przede wszystkim jest to dla nich oszczędność czasu, a także sposób na uniknięcie zatoru produkcyjnego – każda usterka ciągnika, czy brak odpowiednich materiałów siewnych powoduje bardzo duże straty. Praca rolnika to bowiem ciągła walka z czasem i konieczność dostosowywania się do warunków pogodowych. Wiedzą o tym pracownicy firmy Grene Sp. z o.o., którzy stworzyli dla swoich klientów intuicyjną stronę internetową pełną przeróżnych artykułów niezbędnych do prowadzenia prac rolnych. Sklep ten wyróżnia się nie tylko swoją wielobranżowością, ale także błyskawicznymi dostawami. Na terenie całej Polski firma otworzyła również swoje stacjonarne markety dedykowane dla szeroko pojętego sektora rolniczego – jest ich włącznie ponad 160!

Co rolnicy mogą kupić w e-marketach?

Dzisiejsze e-markety dla rolników, są tak samo dobrze zaopatrzone w różnego rodzaju produkty, co branżowe sklepy stacjonarne. Najchętniej jednak klienci wybierają wielobranżowe przedsiębiorstwa usługowo-handlowe, które są w stanie zaoferować asortyment zarówno rolniczy, jak i techniczny. Mowa tutaj między innymi o częściach do maszyn rolnych, odzieży pracowniczej, akumulatorach, olejach, ogumieniu, oświetleniu pojazdów, chemii samochodowej, elementach przenoszenia napędu, klejach, czy produktach gospodarczych, jeździeckich i zootechnicznych: pompy dozujące MixRite, dodatki energetyczne dla bydła, materiał siewny, wyposażenie stajni, środki zwalczania owadów. Najlepsze markety rolniczo-techniczne czekają na rolników z setkami swoich wyrobów, które pochodzą od najlepszych światowych i krajowych producentów.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz