Materiał Partnera

Intensywna regeneracja skóry twarzy dzięki mezoterapii igłowej!

Intensywna regeneracja skóry twarzy dzięki mezoterapii igłowej!

Zabiegi kosmetologiczne wykonywane dzisiaj w profesjonalnych salonach piękności, nie tylko mają przywrócić piękny wygląd np. skórze naszej twarzy. Istotne jest również to, aby zapewnić jej odpowiednie wartości odżywcze i minerały, pozwalające na odbudową zniszczonego naskórka, wyeliminowanie różnych schorzeń takich, jak trądzik, czy też powstrzymanie procesu starzenia. Dzisiaj skuteczną oraz bardzo intensywną metodą regeneracji cery, jest metoda mezoterapii igłowej!

Kiedy warto stosować mezoterpię igłową?

Mezoterapia igłowa jest bardzo skuteczną metodą w walce ze zmarszczkami, bliznami, zaczerwienieniem skóry, przebarwieniami, czy innymi niedoskonałości. Już jedna sesja terapeutyczna pomaga zredukować między innymi nierówności skóry, poprawiając jej elastyczność, a także ukrwienie oraz koloryt. Poleca się zatem stosować mezoterapię igłową również w przypadku problemów z kondycją zdrowotną młodej skóry. Mowa o eliminowaniu między innymi uporczywego trądziku, ciężko usuwalnych domowymi metodami wągrów, czy w przypadku ciągłej walki z natłuszczającą bądź przesuszającą się cerą. Mezoterapia igłowa jest zatem rekomendowana dla osób z każdej grupy wiekowej, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn – ci z tego typu zabiegów korzystają coraz częściej, co jest wynikiem nie tylko dbania o swoją prezencję, ale także o zdrowie!

Spektakularne efekty mezoterapii igłowej

Efekty mezoterapii igłowej – jak już wspomniano – można zaobserwować już po pierwszej sesji terapeutycznej. Warto jednak wraz z kosmetologiem o szerokiej wiedzy dermatologicznej, określić zakres większej ilości wizyt, co pozwoli np. usunąć niemalże w 100% głębokie, szpecące zmarszczki, czy blizny. Zawsze jednak warto pamiętać o tym, że zabieg u każdej z osób pozwala uzyskać innych poziom efektu. Wielokrotnie jest to jednak spektakularna odmiana – błyskawiczne odmłodzenie, czy też zlikwidowanie schorzeń skórnych. Większość osób, stosujących mezoterapię igłową, cieszy się bowiem promienistą i wygładzoną cerą, która jest delikatna oraz jedwabista w dotyku, a także odpowiednio zabezpieczona przeciwko szkodliwym oksydantom, czy promieniowaniu UV. Warto wiedzieć, że mezoterapię igłową nie tylko polecają zadowoleni klienci salonów piękności i kosmetolodzy, ale także dermatolodzy!

Tajniki skuteczności mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa swoją skuteczność zawdzięcza wykorzystaniu naturalnej zdolności naszego organizmu, w tym skóry do regeneracji. Odpowiednio przygotowane aktywne składniki – koktajle odżywcze m.in. oparte o kolagen – podawane punktowo w różne miejsca skóry twarzy, skutkują tym, że ta rozpoczyna w swoich strukturach złożoną odbudowę. Martwe komórki obumierają, zastępowane przez te całkowicie nowe, a różnego rodzaju enzymy i minerały, uelastyczniają skórę, co można łatwo zauważyć gołym okiem. Warto przy tym wiedzieć, że substancje lecznicze dostarczane są specjalnym pistoletem do wierzchniej warstwy skóry na głębokość ok. 1-2 mm przy pomocy mikroiniekcji, to zaś pozwala na to, aby składniki aktywne miały możliwość skutecznego działania, docierając bezpośrednio w miejsca, które wymagają regeneracji.

Jeśli jesteś zatem zainteresowany zabiegiem mezoterpii igłowej, umów się na wizytę m.in. w Gabinecie kosmetycznym Glamour w Płocku. Oferuje on również nowatorskie techniki odżywcze skóry – Dermalogica i Purles – liczne zabiegi pielęgnujące, stylizację paznokci, czy też Cabron peel. Z pełną ofertą warto zapoznać się na stronie internetowej tego salonu piękności o nieskazitelnych opiniach klientów z całej Polski.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz