Artykuł sponsorowany

Instytut Medeo i hipnoterapia w biznesie

Instytut Medeo i hipnoterapia w biznesie

Twoja firma przegrała właśnie ważny przetarg? Czujesz silne wypalenie zawodowe i bezradność? A może dopiero wystartowałeś z własnym biznesem i chcesz zbudować sobie dobry mindset? Specjaliści z Instytutu Medeo w Warszawie mogą Ci w tym pomóc! Dzięki nim lepiej zrozumiesz naturę swoich problemów, uporasz się z negatywnymi emocjami i zaprogramujesz swój umysł na sukces. Wystarczy, że skorzystasz z hipnoterapii. Już jedna sesja pomoże Ci stanąć na nogi i trzeźwym okiem spojrzeć na otaczającą Cię rzeczywistość.

Hipnoterapia, bo największą przeszkodą w drodze do sukcesu jesteś...Ty sam

To, co myślisz i czujesz, kształtuje Twój świat. Nierzadko to przykre doświadczenia z przeszłości, wewnętrzne rozterki i niska samoocena stają nam na drodze do samorozwoju. Jako ludzie mamy jednak tendencję do upatrywania przyczyn naszych porażek w działaniach osób trzecich lub przysłowiowym braku szczęścia. Tymczasem to, czy szczęście będzie nam sprzyjać, zależy przede wszystkim od naszego nastawienia, wiary we własne możliwości i chęci wychodzenia poza swoją strefę komfortu. Wszystkie wymienione wyżej rzeczy możesz wytrenować podczas hipnoterapii w warszawskim Instytucie Medeo. Metoda ta od lat z powodzeniem stosowana jest w biznesie. Dlaczego?

Hipnoza pozwala odzyskać kontrolę nad świadomym umysłem poprzez zapewnienie sobie współpracy umysłu nieświadomego. Odblokowuje uczenie się, wspomaga koncentrację, a także przywraca dawno zapomniane umiejętności. Z usług Instytutu Medeo chętnie korzystają początkujący przedsiębiorcy, twórcy startupów, prężnie rozwijający się biznesmeni i właściciele firm, którzy zmagają się z różnymi problemami osobistymi czy finansowymi. Możesz mieć pewność, że otrzymasz tu pomoc dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Hipnoterapię możesz również zafundować swoim pracownikom, by odblokować ich potencjał i zmobilizować ich do sięgania „po więcej”.

Jak wygląda sesja hipnoterapii?

Indywidualna sesja hipnoterapeutyczna przypomina spotkanie z dobrym przyjacielem. Specjalista cierpliwie Cię wysłucha i pomoże Ci określić cel spotkania. Może się zdarzyć, że będzie ich więcej, co wyniknie z rozmowy i charakteru problemów, z którymi aktualnie się borykasz. Kolejnym krokiem jest indukcja hipnotycznego transu. Wbrew pozorom nie przypomina on głębokiego snu, w czasie którego Twoja świadomość zastanie całkowicie wyłączona. W stanie hipnozy będziesz miał świadomość tego, co dzieje się wokół Ciebie. Przypomina on stan mocnego skupienia lub marzeń na jawie.

Pamiętaj też o tym, że hipnoza to forma współpracy między dwoma osobami. Specjalista nie może przejąć nad Tobą kontroli, ale nie może też zmusić Cię do zrobienia rzeczy, której zrobić nie chcesz. Przykładem może być rzucanie palenia. To, czy osiągniesz ten cel, zależy przede wszystkim od Ciebie. Hipnotyzer może Ci jednak ułatwić to zadanie, potęgując uczucie wolności od nałogu, satysfakcji, jaką daje zaniechanie zakupu kolejnej paczki papierosów czy dumy, że potrafisz zaspokoić głód nikotynowy w inny sposób. Jesteś zainteresowany? Zapoznaj się z pełną ofertą Instytutu Medeo i umów się na konsultację ze specjalistą. Na pewno nie pożałujesz!

Opracowanie:
Warszawa, Jagielska 50d
tel. 601 581 998
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz