Materiał Partnera

Inpro – przedsiębiorstwo projektowo-instalacyjne

Inpro – przedsiębiorstwo projektowo-instalacyjne

Przedsiębiorstwo projektowo-instalacyjne Inpro to sprawdzony usługodawca, który na rynku polskim funkcjonuje już od 1990 roku. Firma jest podmiotem gospodarczym zarejestrowanym w Wydziale Handlu Drobnej Wytwórczości i Usług Urzędu Miejskiego w Żyrardowie, a zakres jej oferty uwzględnia wyceny nieruchomości, projekty budowlane i certyfikaty energetyczne. Przedstawiamy, co warto o tym wiedzieć.

Najważniejsze informacje

Zatrudniani specjaliści to doświadczeni rzeczoznawcy, którzy odznaczają się wieloletnim doświadczeniem w zakresie czynności projektowo-instalacyjnych. Główny obszar, na jakim przedsiębiorstwo przeprowadza poszczególne wyceny nieruchomości, obejmuje województwo mazowieckie. W szczególności są to powiaty żyrardowski, grodziski, pruszkowski, sochaczewski i warszawski zachodni. Dla osób zainteresowanych ofertą z pewnością przydatną informację będzie stanowić fakt, że usługi świadczone są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Kadra pracownicza gwarantuje profesjonalną i opartą na wiedzy wycenę w przypadku szacowania wartości dowolnego budynku. Są to między innymi lokale mieszkalne czy użytkowe.

Osobny element oferty stanowi natomiast sporządzanie projektów budowlanych.  Zapytaliśmy eksperta z Inpro, co warto wiedzieć na ten temat. Oto co uzyskaliśmy w odpowiedzi:

Zatrudniana przez nas kadra pracowników pozwala na wykonywanie projektów rozbudowy obiektu, adaptacji lub modernizacji. Wszystkie zlecenia wykonujemy w sposób fachowy tak, aby sprostać wymaganiom konkretnego klienta. Dostarczane przez nas projekty uwzględniają wszelkie potrzebne informacje, są czytelne, a także zachowują kompletność i stanowią wytyczne dla prowadzonych działań.

To nie wszystko

Usługi projektowo-instalacyjne przedsiębiorstwa obejmują ponadto certyfikaty energetyczne. W związku z tym warto wiedzieć przede wszystkim o tym, że dokumenty wykonywane są dla różnego rodzaju obiektów, do których zaliczyć można budynki jednorodzinne i wielorodzinne, użyteczności publicznej, szkoły, szpitale, hale widowiskowo-sportowe, sklepy, magazyny, biurowce i wiele więcej. Oprócz tego potencjalnego klienta zainteresuje prawdopodobnie informacja, że firma uwzględnia w swojej ofercie również możliwość wykonania projektowanych charakterystyk energetycznych oraz doradztwa energetycznego w związku z obniżaniem energochłonności obiektów budowlanych.

Opracowanie:
Żyrardów, Okrzei 19
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz