Materiał Partnera

Innowacyjne zabiegi kosmetyczne w renomowanym gabinecie

Innowacyjne zabiegi kosmetyczne w renomowanym gabinecie

W warunkach domowych trudno jest niekiedy profesjonalnie zadbać o własny wygląd. Nowoczesne rozwiązania w tym zakresie proponowane są przez renomowane gabinety kosmetyczne, które w ramach świadczonych usług są w stanie wykonać m.in. specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne. Za ich pomocą można kompleksowo odświeżyć skórę i poprawić jej stan, a także wyeliminować zmarszczki oraz usunąć inne niedoskonałości.

Specjalistyczne zabiegi kosmetyczne

W ramach przeprowadzanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych można znacząco poprawić stan skóry. Jednym z innowacyjnych rozwiązań w tym zakresie jest metoda BB Glow, która polega na dodaniu specjalnego tonera. Dzięki temu na skórze pojawia się efekt naturalnej świeżości, który utrzymuje się nawet przez rok. Taki zabieg kosmetyczny jest jednak przeprowadzany wyłącznie w renomowanych gabinetach, do których grona zaliczyć można m.in. Beauty Republic. O kondycję skóry zadbać można również poprzez realizowanie zabiegów mezoterapii bezigłowej, mikroigłowej i igłowej.

Mezoterapia to doskonały sposób na kompleksowe nawilżenie skóry oraz zredukowanie powstałych z biegiem lat zmarszczek. Dzięki profesjonalnemu jej przeprowadzeniu i dostosowaniu odpowiedniej metody do konkretnej cery, efekty takiego zabiegu są wysoce satysfakcjonujące. Bez konieczności użycia skalpela można również rozprawić się ze zmarszczkami, wybierając tzw. terapię z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. To niezwykle ciekawa metoda, w której w wybrane miejsca wstrzykuje się własną krew pacjentki. Wypełnia się w ten sposób zmarszczki, które są efektywnie eliminowane.

Kompleksowo świadczone usługi kosmetyczne

W renomowanych gabinetach kosmetycznych realizowane są również zabiegi i terapie tlenowe. Jedną z nich jest oxybrazja, w ramach której martwa warstwa naskórka złuszczana jest poprzez aplikację strumienia soli fizjologicznej i tlenu. Skóra po takiej terapii jest zmiękczona i doskonale oczyszczona – dzięki zastosowaniu roztworu chlorku sodu w wodzie stany zapalne zachodzące w skórze są efektywnie łagodzone. Warto jednak pamiętać, że oxybrazja wykonywana jest z wykorzystaniem specjalistycznego urządzenia, którym dysponują wyłącznie renomowane gabinety kosmetyczne.

W ramach innowacyjnych zabiegów doskonale wpływających na regenerację skóry oferowana jest także plazma azotowa. Za jej pomocą przeprowadza się lifting twarzy i szyi, z powodzeniem można też pozbyć się nadmiaru skóry na ramionach i brzuchu. Dzięki emitowanej w milisekundowym impulsie fali plazmowej eliminuje się rozstępy czy trądzik, ale również wszelkie przebarwienia i wiele innych zmian skórnych. Warto przed wyborem konkretnego zabiegu skonsultować się ze specjalistą z dobrego gabinetu kosmetycznego, który doradzi optymalne rozwiązania.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz