Materiał Partnera

Innowacyjne usługi gabinetów kosmetycznych – poznaj, czym jest Facefitness

Innowacyjne usługi gabinetów kosmetycznych – poznaj, czym jest Facefitness

Dzisiaj metod zatrzymania procesów starzenia jest bardzo dużo. Wcale nie muszą się one wiązać z koniecznością wykonywania operacji plastycznych, czy zabiegów poprawiających wygląd skóry. Jedną z nieinwazyjnych technik mających na celu poprawę estetyki twarzy i szyi, jest tak zwany Facefitness. Oferowany jest on dzisiaj tylko przez dobrze przygotowane gabinety kosmetyczne. Poznaj, na czym polega ta stosowana przez wiele kobiet metoda.

Facefitness – gimnastyka mięśni twarzy i szyi

Facefitness to nic innego jak gimnastyka mięśni twarzy oraz szyi. Warto przy tym wiedzieć, że, aby osiągnąć spektakularny efekt, należy ściśle przestrzegać planów treningowych ustalonych przez wykwalifikowaną specjalistkę kosmetologii oraz facefitnessu. Wiele kobiet pierwsze oznaki polepszonej elastyczności skóry, a także jej kolorytu, zauważa już po czterech tygodniach od stosowania metod zaliczanych do gimnastyki mięśni twarzy i szyi. Prawdziwym dowodem na skuteczność tejże metody, jest wygląd jej pomysłodawczyni – Evy Hoffman, która opracowała facefitness w oparciu o konsultacje z lekarzami różnych specjalizacji. Kobieta ta w wieku 76 lat wyglądała na zaledwie 50! Ważne przy tym jest to, że jej ciało również wolniej ulegało procesom starzenia i wykazywało się większą sprawnością, niż u kobiet, które nie stosowały takiej metody.

Facefitness w gabinecie kosmetycznym

Gimnastyka mięśni twarzy i szyi jest dostępna w różnych ośrodkach fizjoterapeutycznych, a także w szeroko wyspecjalizowanych gabinetach kosmetologicznych. Ciekawą ofertę przedstawia Gabinet kosmetyczny „Ewa” z Radzynia Podlaskiego, który oferuje: indywidualny instruktaż facefitnessu, materiały do nauki tejże techniki, bądź karnety na gimnastykę pod czujnym okiem Ewy Bosko. Warto udać się również do tego salonu piękności na zabiegi pielęgnacyjne twarzy, zabiegi pielęgnacyjne ciała, oczyszczanie twarzy manualne, zabiegi Organic Series, na oxybrazję z infuzją tlenową, na głęboki peeling ziołowy, mikrodermabrazaję korundową, mezoterapię mikroigłową,  masaż TSUBOKI®, masaż dźwiękiem, depilację woskiem i pastą cukrową,  koloroterapię  światłem Bioptron, czy presoterapię. Wiele kobiet odwiedza tenże gabinet kosmetyczny również w celu wykonania makijażu okazjonalnego, np. sylwestrowego bądź ślubnego.

Efekty Facefitnesu

Efektami stosowania techniki facefitenssu są między innymi: poprawienie krążenia krwi i limfy w naczyniach, lepsze odżywienie skóry i poprawa jej kolorytu, likwidacja podwójnego podbródka, ujędrnienie skóry, lepszy nastrój, wymodelowane rysów twarzy, spłycenie zmarszczek i spowolnienie procesu ich powstawania, czy też wyeliminowanie z organizmu toksyn. Warto jednak indywidualizować swoją terapię, łącząc ją z nowoczesnymi zabiegami pobudzającymi skórę twarzy do regeneracji. Mowa między innymi o infuzji tlenowej

Opracowanie:
Radzyń Podlaski, Bohaterów 4a
tel. 501 726 404
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz