Materiał Partnera

Innowacyjne, szeroko wyspecjalizowane i doświadczone biuro geodezyjne Geopol!

Innowacyjne, szeroko wyspecjalizowane i doświadczone biuro geodezyjne Geopol!

Dzisiaj w branży budowlanej bardzo ważne są usługi geodezyjne firm, które wyróżniają się wykorzystaniem innowacyjnych technik oraz sprzętów, swoim szerokim wyspecjalizowaniem, a także posiadaniem doświadczenia rynkowego. Te trzy wyznaczniki są bowiem informacją dla inwestorów, że dany geodeta wykona swoje zadania z niemalże szwajcarską precyzją, a przy tym niesamowitą prędkością – to zaś przyczyni się do skrócenia procesu realizacji danych prac! Współpracę opartą o takie założenia oferuje biuro geodezyjne Geopol, należące do Edwarda i Stanisława Niedzielskich!

Szerokie wyspecjalizowanie

Pracownia geodezyjna i kartograficzna Geopol z Zamościa, wyróżnia się na rynku lokalnym, a nawet krajowym, swoim bardzo szerokim wyspecjalizowaniem. Obejmuje ono między innymi takie usługi, jak: przeprowadzanie pomiarów geodezyjnych realizacyjnych, sporządzanie różnego typu map i opracowań, wykonawstwo inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej, czy też dziedzinowej, kompleksowej obsługi inwestycji. Przewagę na rynku firma Geopol, zdobyła jednak dzięki uprawnieniu do działania w ramach nadzory geodezyjnego, przy budowie dróg. Mowa o wznoszeniu autostrad, dróg wojewódzkich, dróg powiatowych, a także tych gminnych. Biuro geodezyjne Edwarda i Stanisława Niedzielskich, posiada status ekspercki w wykonywaniu działań budownictwa liniowego! Oprócz tego specjalizacja obejmuje prace przy inwestycjach budowlanych komercyjnych, mieszkalnych, kubaturowych, przemysłowych, energetycznych, czy też publicznych.

Innowacyjność – usprawniona logistyka geodezyjna

Każdy, kto m.in. budował dom, lub miał styczność z procesem realizacji danej inwestycji budowlanej, wie jak czasochłonne są działania geodezyjne, a tym bardziej kartograficzne. Dzisiaj czas w branży ma zaś wielkie znacznie, które przekłada się na znaczne oszczędności budżetowe. Inwestorzy, deweloperzy, biura architektoniczne, a także ekipy budowlane i urzędy, chcą zatem współpracować z terminowymi pracowniami, które zapewnią szybkie działania oraz ich wysoką jakość. Tak jest w przypadku firmy Geopol, która uzyskuje wysoką efektywność swojej pracy dzięki wykorzystywaniu nowoczesnej technologii geodezyjnej od światowych i renomowanych producentów. Oprócz tego przedsiębiorstwo wdrożyło odpowiednie systemy jakościowe, które związane są także ze stosowaniem nowatorskich metodologii pracy.

Doświadczenie rynkowe – ważny element zaufania

Dzisiaj klienci indywidualni, instytucjonalni, a także publiczni, najchętniej współpracują z biurami geodezyjnymi, które wyróżniają się swoim doświadczeniem rynkowym. Obsługa różnorodnych inwestycji, pozwala bowiem stwierdzać, że dany podmiot, będzie w stanie poradzić sobie nawet w sytuacjach awaryjnych. Tym właśnie wyróżnia się także biuro Geopol z Zamościa, które zbudowało bardzo szeroką siatkę stałych partnerów biznesowych!

Opracowanie:
Zamość, Namysłowskiego 2 lok. 3
tel. 84 627 05 46
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz