Materiał Partnera

Innowacyjne systemy grzewcze, które oferuje firma TWM-TERMO

Innowacyjne systemy grzewcze, które oferuje firma TWM-TERMO

Jeśli planujesz budowę lub modernizację domu, stajesz przed poważnym wyborem: jaki rodzaj ogrzewania wybrać. Warto zapoznać się z ofertą firm z wieloletnim doświadczeniem na rynku, takich jak TMW-TERMO, która w swojej ofercie posiadana innowacyjne systemy grzewcze, dzięki którym nie tylko ogrzejesz dom, ale także sporo zaoszczędzisz. Zobacz, co wyróżnia tę firmę!

Doświadczeni specjaliści

Firma TWM-TERMO została założona w Warszawie w roku 1995,  początkowo zajmując się jedynie sprzedażą detaliczną grzejników i kotłów grzewczych. Lata doświadczenia i zdobyta w ten sposób wiedza pozwoliły firmie rozszerzyć działalność o usługi montażowe i serwisowe urządzeń grzewczych i ogrzewania podłogowego, a także wzbogacić ofertę sprzedażową o innowacyjne rozwiązania przydatne w każdym domu. Aktualnie TWM-TERMO to nie tylko salon sprzedaży w Warszawie, ale również sklep internetowy, oferujący rozwiązania renomowanych producentów, takich jak DEVI,  BUDERUS czy VIESSMANN. Czym wyróżnia się oferta tej firmy?

Bogata oferta artykułów grzewczych

Niezależnie, czy planując budowę domu, zdecydujesz się na montaż ogrzewania podłogowego, czy ogrzewanie za pomocą kotła gazowego, wszystkie niezbędne artykuły montażowe odnajdziesz w bogatej ofercie TWM-TERMO. To największy w Warszawie dystrybutor elektrycznego ogrzewania podłogowego firmy DEVI oraz jeden z największych dystrybutorów w Polsce grzejników dekoracyjnych renomowanych producentów, takich jak: VASCO, ZEHNDER, JAGA.

W ofercie znajdziesz zarówno grzejniki tradycyjne, jak i:

  • grzejniki dekoracyjne,
  • grzejniki łazienkowe firm: TERMATECHNOLOGIE, PMH, INSTAL PROJEKT, PURMO,
  • grzejniki kanałowe firm: VASCO, ZEHNDER oraz JAGA,
  • systemy do montażu ogrzewania podłogowego i przeciwoblodzeniowego DEVI DANFOSS,
  • termostaty oraz czujniki,
  • zawory i akcesoria do grzejników,
  • pompy ciepła firm BUDERUS i VIESSMANN.

Nowoczesne systemy grzewcze

To, czym wyróżnia się firma TWM-TERMO spośród wielu innych oferujących artykuły grzewcze, jest montaż nowoczesnych systemów grzewczych: pomp ciepła, kotłów kondensacyjnych, a także systemów solarnych.

W salonie znajdziesz innowacyjne rozwiązania pozwalające na ogrzanie nie tylko pomieszczeń, ale również dachów, rynien, czy rur, a nawet systemy ogrzewania lustra, zapobiegające jego zaparowaniu.

Jeśli poszukujesz nowoczesnych rozwiązań – sprawdź ofertę tej wiodącej na rynku firmy. Doświadczeni pracownicy doradzą Ci w wyborze optymalnego rozwiązania, a także podejmą się montażu oraz serwisu instalacji.
Opracowanie:
Warszawa, Bartycka 26, paw.16A/ stoisko 809
tel. 22 891 14 07
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz