Materiał Partnera

Infuzja tlenowa skóry głowy i włosów – dlaczego warto zdecydować się na taki zabieg?

Infuzja tlenowa skóry głowy i włosów – dlaczego warto zdecydować się na taki zabieg?

Piękne, zdrowe i lśniące włosy to ogromny atut zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Często jednak na skutek intensywnych zabiegów chemicznych i błędów pielęgnacyjnych – nasze kosmyki stają się matowe, suche i pozbawione życia, a skóra głowy swędzi i pojawia się na niej łupież. Każda komórka naszego ciała- do prawidłowego funkcjonowania- potrzebuje tlenu. Pierwiastek ten jest także niezbędny skórze i włosom. Gdy go brakuje, ich kondycja ulega znacznemu pogorszeniu. Ratunkiem jest infuzja tlenowa – nowatorski zabieg przeprowadzany w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Na czym polega?

Infuzja tlenowa skóry głowy i włosów – jak wygląda zabieg?

Do wykonania zabiegu specjaliści wykorzystują skoncentrowany do wartości około 93% tlen. Wykazuje on korzystne działanie na skórę głowy oraz cebulki i łodygi włosów. Infuzja tlenowa głowy przeprowadzana jest przy pomocy specjalistycznego urządzenia i polega na wtłaczaniu w skórę tlenu wraz z innymi składnikami aktywnymi takimi jak np. kwas hialuronowy. Jak przekonuje stylistka fryzur ze Style Creators – już sam pierwiastek, który jest dawkowany na skórę głowy i włosy działa niezwykle skutecznie, dotleniając komórki. Zabieg jest uwielbiany przez klientów, którzy –oprócz znakomitych rezultatów- cenią sobie także możliwość rezerwacji wizyty w salonie za pośrednictwem Internetu. Style Creators oferuje także zabiegi regeneracyjne dla włosów, nowoczesną koloryzację oraz modne strzyżenie.

Infuzja tlenowa skóry głowy i włosów – zalety

Dobroczynne działanie tlenu wspomaga regenerację skóry głowy i włosów. Zabieg zmniejsza kolonię bakterii beztlenowych, dzięki czemu problemy z łupieżem znikną bezpowrotnie. Infuzja tlenowa wspomaga gojenie się stanów zapalnych i dotlenia skórę. Należy podkreślić, że zabieg pobudza mikrokrążenie, co sprawia, że włosy rosną szybciej i są zdrowsze. Zwiększa się także elastyczność skóry głowy, skutkiem czego jest brak dyskomfortu i poczucia nieustającej suchości. Skóra głowy po takim zabiegu o wiele lepiej chłonie dostarczane składniki aktywne i efektywniej je wykorzystuje. Mówiąc krótko – infuzja tlenowa to doskonała kuracja przeciwstarzeniowa, rewitalizująca i oczyszczająca dla naszych kosmyków i skóry.

Komu zalecane jest wykonanie zabiegu?

Zabieg zalecany jest wszystkim osobom, które borykają się z problemem powracającego łupieżu, łojotokiem i zaczerwienioną, łuszczącą się skórą. Infuzja tlenowa skóry głowy i włosów sprawdzi się także u wszystkich klientów, mających kłopot z nadmiernym łysieniem. Wykonuje się ją także u pacjentów po nowotworach. Zabieg najlepiej jest przeprowadzać w seriach. Ich częstotliwość ustalana jest przez specjalistę.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz