Materiał Partnera

Identyfikacja wizualna a materiały biurowe

Identyfikacja wizualna a materiały biurowe

Prowadzenie własnej firmy wymaga skupienia się na bogatej ofercie oraz jakości usług. Chcąc jednak przyciągnąć nowych klientów powinniśmy też zadbać o atrakcyjną identyfikację wizualną naszego przedsiębiorstwa. Pomaga ona wyróżnić się nam na tle konkurencji i dzięki temu możemy zapaść w pamięć również potencjalnym klientom. Tworząc naszą markę, myślimy o logo, kolorach czy szacie graficznej a często zapominamy, że klient docenia również jakość wykorzystanych materiałów biurowych!

W naszej hurtowni artykułów biurowych zdajemy sobie sprawę, że to jak jesteśmy zapamiętani przez potencjalnego klienta, jest równie ważne, co satysfakcja tych już zdobytych. Artykuły biurowe to produkty niezbędne w każdej firmie. Terfol-bis to przedsiębiorstwo, które zajmuje się sprzedażą artykułów biurowych i artykułów piśmienniczych. Zajmujemy się również zaopatrzeniem biur w chemię gospodarczą, opakowania, pieczątki i inne niezbędne akcesoria biurowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i pomagamy dokonać odpowiedniego wyboru, odpowiadając na bieżąco na wszystkie ewentualne pytania.

Sklep z artykułami biurowymi, jako źródło inspiracji

Terfol-bis to miejsce, w którym mogą Państwo poszukać inspiracji, jeśli chodzi o to, jak zbudować spójny wizerunek marki. O tym, jak ważne jest dziś budowanie wizerunku, nie trzeba nikogo przekonywać. Jest to złożony skomplikowany proces, który należy dobrze przemyśleć, uwzględniając nasze potrzeby, trendy, jak i aktualny rynek. Szczególnie na początku może nam to sprawić nieco trudności, więc warto skorzystać z pomocy i wiedzy specjalistów. Podpowiedzą, na co zwrócić uwagę i jak przygotować odpowiedni projekt. Dużym zainteresowaniem cieszy się umieszczanie logo lub misji firmy na piśmienniczych artykułach jak długopisy, ołówki, pióra. Również papiernicze artykuły jak notesy, teczki i bloki z logo naszej firmy pomogą nam zapisać się w pamięci klientów. Grawerowane długopisy, notesy klejone i spiralowane, teczki ofertowe, koperty z nadrukiem czy wizytówki to absolutne minimum, jeśli chcemy wyróżnić się na rynku. Nasza firma sprzedaje artykuły biurowe w hurcie oraz detalu, więc mogą Państwo zamówić niezbędną ilość produktów do organizacji konferencji lub szkolenia, a także produktów do tworzenia gadżetów wręczanych klientom na targach czy podczas spotkań biznesowych.

Wyrób pieczątek

Artykuły papiernicze to ważny element naszej pracy, ale do budowania wizerunku marki potrzebne są nam jeszcze inne akcesoria biurowe. Biurowe artykuły z logo firmy to ukłon w stronę klientów. Jednak przydadzą nam się również nieco bardziej formalne artykuły. Pieczątki to kolejny ważny element działalności firmy oraz osób, które chcą, aby ich usługi stały się rozpoznawalne wśród klientów. Na pieczątce możemy umieścić nasze imię i nazwisko, stanowisko, nazwę firmy, adres czy dane identyfikacyjne jak NIP, czy REGON. Możemy również skorzystać z pieczątek, które posłużą nam do oznakowania dokumentów, jako „poufne” czy „zapłacono”. Nasi pracownicy doradzą najlepsze rozwiązanie oraz przygotują sprawnie każde zamówienie.

Opracowanie:
Góra Kalwaria, kard. Wyszyńskiego 3
tel. 22 243 39 58
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz