Materiał Partnera

Idealny prezent dla bliskiej osoby

Idealny prezent dla bliskiej osoby

Szukając prezentu dla bliskiej osoby: dziewczyny, narzeczonej, żony, przyjaciółki czy krewnej często sięgamy po biżuterię. To idealny sposób, aby przekazać bliskiej osobie coś trwałego i symbolicznego, co podkreśli siłę naszej sympatii. Warto poświęcić chwilę na wybór idealnego upominku, który będzie w jakiś sposób nawiązywał do wspólnej historii, albo upodobań obdarowywanej osoby. Możemy mieć pewność, że wywołamy tym przemyślanym gestem naprawdę szczery uśmiech!

Firma Bodex to idealne miejsce, jeśli szukamy wysokiej jakości biżuterii w oryginalnych wzorach. Zdajemy sobie sprawę, że taki prezent zostanie z obdarowywanym na zawsze, dlatego pomagamy naszym klientom dokonać odpowiedniego wyboru. Śledzimy na bieżąco nieustannie zmieniające się trendy a zdobyte doświadczenie pozwala właściwie podpowiedzieć pomysł na niespodziankę dla bliskiej osoby.

Złoto czy srebro?

Pierwsza decyzja zazwyczaj dotyczy tego czy szukamy czegoś w złocie czy srebrze. Podpatrywanie, w czym zazwyczaj chodzi dana osoba uchroni nas przed popełnieniem błędu. Złoto ma wyraźny połysk, nie utlenia się, ale ponieważ jest to dość miękki materiał do tworzenia biżuterii wykorzystuje się jego stop z mniej szlachetnymi materiałami. Dzięki temu możemy cieszyć się pierścionkami czy łańcuszkami przez lata gdyż stają się o wiele bardziej trwałe. Dodając do złota określone materiały możemy wpływać też na jego kolor! I tak połączenie złota z miedzią daje nam piękne różowe złoto, z palladem, srebrem lub niklem białe złoto, z żelazem niebieskie a z glinem fioletowe. Dzięki takim rozwiązaniom możemy uzyskać unikalne projekty wyróżniające się oryginalnością i można je lepiej dostosować do indywidualnych upodobań, co sprawdza się szczególnie przy projektowaniu pierścionków zaręczynowych. Srebro to materiał znany od bardzo dawna i wykorzystywany do produkcji nie tylko biżuterii, ale również naczyń i broni. Daje się je łatwo polerować, więc jedną z cech charakterystycznych biżuterii wykonanej z tego materiału jest przykuwający wzrok połysk. W naszej ofercie znajdą Państwo pierścionki z brylantami, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne, wisiorki, łańcuszki, bransoletki, kolczyki, broszki, spinki oraz kolczyki do piercingu.

Typ urody i upodobania

Szukając idealnego prezentu chwilę powinniśmy poświęcić również upodobaniom obdarowywanej osoby. Czy nosi ona dużo biżuterii, czy może tylko kolczyki, albo tylko łańcuszek? Może w ogóle nie nosi pierścionków, albo ma po jednym na każdym palcu? Ma to wpływ na to, jaki rodzaj i jak bogato zdobioną biżuterię możemy jej podarować. Jeśli nie jesteśmy do końca przekonani, co byłoby najlepszym wyborem, lub osoba nosi i srebro i złoto, warto skupić się na urodzie osoby, która będzie nosić podarowany przez nas prezent. Platynowe blondynki czy szatynki dobrze wyglądają w srebrze, najlepiej w stylu retro z delikatnymi postarzeniami. Blondynki o ciepłych odcieniach włosów, panie z rudymi odcieniami lepiej będą wyglądać w żółtym ewentualnie różowym złocie, a także odcieniach miedzi. Panie o ciemnych włosach najczęściej sięgają po jasne srebro lub białe złoto, które podkreśla ich oryginalną kolorystykę.

Opracowanie:
Pruszcz Gdański, Grunwaldzka 14
tel. 58 683 36 03
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz