Materiał Partnera

Idealnie proste włosy na ślub

Idealnie proste włosy na ślub

Stylów weselnych jest bardzo wiele. Dzisiaj zatem prezencja panny młodej nie musi opierać się o włosy spięte w koki, czy o warkocze. Modne w ostatnich latach są fryzury z rozpuszczonymi włosami, delikatnie oraz naturalnie pofalowanymi. Trendy na najbliższe sezony, mówią zaś o idealnie prostych włosach na ślub. Dowiedz się razem z nami, jak uzyskać taki efekt!

Kiedy warto wybrać włosy wyprostowane na ślub?

Idealnie wyprostowane włosy na ślub mogą przybierać różną formę. Najczęściej kobiety decydują się jednak na rozpuszczone i wygładzone włosy do ramion, lub też na delikatne opadanie włosów od tyłu oraz przodu. Coraz częściej liczy się również awangarda w tym wyprostowane włosy zaczesane idealnie do tyłu. W każdym z tych pomysłów kobieta będzie wyglądała dostojnie, ale przy tym surowo. To zaś nada odpowiedniej elegancji. Pamiętać zatem należy o tym, aby wyprostowane włosy wybierać przy całościowych stylach wystawnych. Idealnie pasują one do nowoczesnych, ale dworskich ślubów i zabaw weselnych. Nie oznacza to jednak, że nie sprawdzą się przy minimalistycznych ceremoniach.

Zapuszczanie włosów

Jeśli chcesz stworzyć fryzurę weselną z wyprostowanymi włosami, musisz wiedzieć, że każdy nawet najmniejszy element musi być idealnie dopasowany i wykończony. W przypadku upięć niewielkie niedociągnięcia można bowiem ukryć, czego niestety nie da się wykona przy prostych fryzurach. Cały proces przygotowawczy, należy rozpocząć na kilka miesięcy przed najważniejszym w życiu dniem. Podczas wizyt fryzjerzy zadbają o zregenerowanie włosów, wyeliminowanie zjawiska puszenia się i szybkiego przetłuszczania, czy też zadbają o to, aby usunąć rozdwojone końcówki. Pomogą oni zatem nam w odpowiednim zapuszczaniu włosów! Proces ten należy jednak kontrolować, aby włosy wyróżniały się blaskiem, elastycznością oraz głębią koloru. Fryzjerzy przygotują razem z Tobą próbną fryzurę ślubną.

Keratynowe prostowanie

Keratynowe prostowanie to zabieg, który warto wykonać dla samej próby kilka tygodni przed ślubem, a następnie dzień przed nim, lub nawet tego samego dnia. Polega ono bowiem na uzupełnianiu struktury włosa o naturalną keratynę, która zwiąże się z włosem, zapewniając jego wygładzenie. Cały zabieg trwa zaś do kilkudziesięciu minut, a przynosi niesamowite efekty. Włosy są bowiem idealnie proste, delikatne i lejące się, jak najwyższej jakości jedwab, czy satyna. Przypominają one połyskliwą taflę bez nawet jednego wystającego włosa. Rezultat utrwalony jest zaś nawet na kilka tygodni! Najważniejsze przy keratynowym prostowaniu jest zaś to, że panna młoda nie będzie musiała poprawiać swoich włosów podczas szalonej tanecznej zabawy. Wystarczy nałożyć kilka utrwalających kosmetyków, aby fryzura przetrwała kilkadziesiąt godzin bez utraty swojej elegancji! Taki efekt uzyskać można jednak tylko współpracując z profesjonalistami. Takich znajdziesz w Salonie Fryzjerskim Moniki Samsel, który również przygotowuje piękne i odważne fryzury ślubne męskie! 

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz