Materiał Partnera

Idealnie pasują na imprezy plenerowe – dmuchane zjeżdżalnie i zamki!

Idealnie pasują na imprezy plenerowe – dmuchane zjeżdżalnie i zamki!

Rodzinne zabawy i wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu to znakomita forma wypoczynku i integracji. Może to być także dobry sposób na promowanie firmy czy jakiegoś ważnego wydarzenia w mieście. Dzieci uwielbiają biegać, skakać i figlować, a do tego wspaniale nadają się wielkie kolorowe dmuchane zamki, które można ustawić na festynie. Dzięki nim maluchy mają murowaną zabawę na wiele szalonych godzin!

Wspaniałe atrakcje na imprezie

Ciekawie zorganizowany festyn niekoniecznie musi pochłonąć setki tysięcy złotych, bo przy planowaniu takiej imprezy liczy się przede wszystkim pomysł i zaangażowanie.

Fantastyczna zabawa dla dzieci

Dmuchańce to zamki dmuchane, zjeżdżalnie i innego rodzaju urządzenia rekreacyjne, które muszą się obowiązkowo znaleźć na każdej imprezie, gdzie przychodzą rodzice z dziećmi. Czy będą to miejskie imprezy plenerowe, czy pikniki firmowe, wszędzie tam należy zapewnić dzieciom masę atrakcji i emocji. Fantastyczne, najlepsze zamki dmuchane posłużą do skakania, zjeżdżania i skoków. Arlekin. A. Trąbińska to firma mająca w swojej ofercie wiele rodzajów tego typu atrakcji. Różnego typu zjeżdżalnie, dmuchane zamki, euro-bungee, symulatory jazdy na byku, kule wodne, suche baseny z piłeczkami i inne takie urządzenia sprawią, że organizowana przez nas impreza plenerowa zapewni doskonałą zabawę. Wynajem takich atrakcji to gwarancja, że żadne dziecko nie będzie się na takiej imprezie nudzić, a doświadczenie i kwalifikacje wykonawcy zapewnią, że zabawa będzie beztroska i bezpieczna!

Stoiska z małą gastronomią i słodkościami

Na festynie ważne jest smaczne jedzenie, istotne jest, by oferowały je sprawdzone firmy, mające uprawnienia do takiej działalności. Chrupkie frytki, smaczne kiełbaski, zapiekanki z keczupem, ciastka i pączki nie są może najzdrowsze, ale od czasu do czasu – zwłaszcza na imprezach w plenerze – smakują świetnie! Na festynach parafialnych jest także zwyczaj, że parafianki pieką ciasta. Kawałki sprzedawane są potem na sztuki i zysk z nich przeznaczony jest na cele parafialne.

Konkursy wiedzy i sprawnościowe

Dzieci mogą uczestniczyć w różnorodnych konkursach sprawnościowych i z ogólnej wiedzy, np. o bezpieczeństwie na drodze. Można zaprosić policjantów i strażaków, zorganizować pokazy policyjnych przewodników z psami, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, pokazy strażackie. Warto ustawić stoisko plastyczne, gdzie dzieci mogą malować i rysować, swoje stoiska mogą mieć także policjanci, leśnicy, strażnicy miejscy, ratownicy, weterynarze itd. Dzieci będą mogły zadawać im różne pytania.

Fajna muzyka

Można zaprosić miejscowe zespoły dziecięce, by zaprezentowały swoją twórczość, a poza tym zorganizować występy śpiewających grup seniorów czy zespołów folklorystycznych – ma być przede wszystkim kolorowo i rozmaicie, tak by można było z ciekawością kogoś posłuchać i kogoś pooglądać! W każdym środowisku są grupy, które chciałyby się zaprezentować szerszej publiczności, trzeba dać im szansę!

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz