Materiał Partnera

Hotele pracownicze – jaki wybrać dla ekipy budowlanej?

Hotele pracownicze – jaki wybrać dla ekipy budowlanej?

Prowadzenie inwestycji budowlanych wiąże się między innymi z koniecznością znalezienia zakwaterowania dla ekipy wykonawczej. Hotel, który zostanie wybrany, musi być zaś komfortowy, by pracownicy każdego dnia stawiali się na placu budowy pełni energii. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy poszukiwaniu taniego noclegu i dlaczego dobrym pomysłem są hotele pracownicze? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w dalszych częściach artykułu.

Wybór zakwaterowania – najważniejsze czynniki

Przy poszukiwaniu noclegu dla swojej ekipy budowlanej należy przede wszystkim skoncentrować się na tym, aby hotel, pensjonat czy też kwatery pracownicze spełniały wysoki standard. Najlepiej wybierać ośrodki z pokojami kilkuosobowymi, które mają dostęp do własnej łazienki, a także aneksu kuchennego. Ten jest szczególnie ważny. Pozwala pracownikom przygotowywać posiłki na śniadania oraz kolację, co obniża koszty całego pobytu w danym miejscu. Jest to pożądane zaś zarówno przez pracodawców, jak i przez całą ekipę wykonawców. Warto zatem zadbać o wysoki komfort. Pokoje dla pracowników powinny być wyposażone w lodówki, a łazienka nie powinna być dzielona przez dużą liczbę osób. Czy komfort to jednak jedyny czynnik przy wyborze zakwaterowania?

Ważna je również lokalizacja. Najlepiej szukać miejsc, które umożliwią szybki dojazd na plac budowy. Wybrany ośrodek powinien posiadać zatem parking i nie powinien znajdować się w centrum miasta. Istotne jest jednak to, by blisko niego znajdował się sklep spożywczy. Przy dłuższych nawet kilkunastotygodniowych pobytach ważne może być także to, aby noclegi zostały zorganizowane z dostępem do większych miejsc handlu i kultury, od basenów począwszy, na kinach i restauracjach kończąc.  

Wybierz hotel pracowniczy

W przypadku zarówno krótko, jak i długoterminowych pobytów ekip liczących kilka osób, najlepiej rozglądać się za hotelami pracowniczymi, które spełniają warunki opisane powyżej. Dodatkowo są one tak przygotowane, by sprawiać wrażenie mini mieszkań. Jest to ważne dla komfortu psychicznego pracowników, zwłaszcza przy wynajmie na kilka tygodni. Hotele pracownicze gwarantują przy tym znacznie lepsze warunki finansowe niż zwykłe hotele, pensjonaty czy też ośrodki wczasowe. Tak jest między innymi w przypadku kwater OAZA, które mieszczą się w odnowionej willi oraz w położonych obok domkach holenderskich przy ulicy Kaliskiej 9 w Łodzi. To tam można zaznać spokoju i relaksu, również w strefie ogrodowej, gdzie znajduje się także boisko do gry w piłkę nożną

Dlaczego jeszcze warto wybierać hotele pracownicze? To w nich przygotowane są pralnie idealne do prania odzieży roboczej oraz łazienki i kuchnie z pełnym wyposażeniem. Liczyć można też na telewizję z wieloma kanałami oraz na szybki Internet. W zależności od potrzeb obsługa hotelu pracowniczego może zagwarantować również większą ilość pościeli czy ręczników na wymianę. 

Opracowanie:
Starowa Góra, Dachowa 16a
tel. 602 487 160
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz