Materiał Partnera

Hotel Jaśmin- komfortowy nocleg pod Poznaniem.

Hotel Jaśmin- komfortowy nocleg pod Poznaniem.

Poznań jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Aby odwiedzić wszystkie warte zobaczenia miejsca w tym mieście, należy zarezerwować sobie 2-3 dni. Dobrze jest też rozejrzeć się za odpowiednim noclegiem. Dobry hotel pozwoli nam na szybkie odzyskanie sił do dalszego zwiedzania. Dla wielu z nas ważny jest dobry komfort oraz przyzwoita cena. To da się pogodzić. Wystarczy odwiedzić Hotel Jaśmin. Dlaczego?

Atrakcyjna lokalizacja

Hotel Jaśmin umiejscowiony jest w Owińskach pod Poznaniem. To malowniczo położona miejscowość, której główną atrakcją są piękne, zabytkowe kościoły oraz szlaki kajakowe Puszczy Zielonka. Atrakcyjne położenie hotelu stwarza także możliwość do długich, leśnych spacerów. Z powodzeniem można także organizować krajoznawcze wycieczki rowerowe. Każdy gość hotelowy z pewnością znajdzie dopasowaną do swoich potrzeb aktywność fizyczną- w przepięknych okolicznościach przyrody.

Wygodne pokoje

Hotel dysponuje trzynastoma pokojami gościnnymi. Są to pokoje dwu- lub trzyosobowe. W każdym z nich znajduje się klimatyzacja, garderoba oraz zadbana łazienka z prysznicem. Pokoje są bardzo komfortowe oraz urządzone z dbałością o każdy szczegół, by zapewnić wszystkim gościom jak najwyższy standard. Pokoje hotelowe mają zapewniony dostęp do szybkiego Internetu, na wszelki wypadek na wyposażeni każdego z nich jest również telefon. Dużym atutem jest także przystępna cena.

Dobra restauracja i inne atrakcje

Niezaprzeczalną zaletą hotelu Jaśmin jest także świetna restauracja. Na pochwałę zasługuje dobrze skomponowane i wykwintne menu. Wszystkie potrawy wykonane są z wyselekcjonowanych składników, które pochodzą od najlepszych dostawców. Kuchnia specjalizuje się w daniach europejskich oraz tradycyjnych daniach polskich. Czuwa nad nią doświadczony i posiadający ogromną wiedzę gastronomiczną szef kuchni, dla którego gotowanie jest pasją. Serwowane posiłki z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom. Sama restauracja zaaranżowana jest w bardzo elegancki oraz przytulny sposób. Zorganizowanie w niej wesela, spotkania biznesowego czy ważnej uroczystości rodzinnej to prawdziwa przyjemność. O jej odpowiednią oprawę zadba wykwalifikowany i serdeczny personel hotelu. Na jego terenie możliwa jest także organizacja wszelkiego rodzaju szkoleń i konferencji. Hotel Jaśmin dysponuje wygodną i użyteczną salą konferencyjną. Dodatkowo możemy skorzystać z usług profesjonalnego salonu urody. W doskonały sposób wpłynie to na uatrakcyjnienie pobytu. W hotelu znajduje się także grillownia. Jest ona często wybieranym miejscem na organizację spotkań zarówno rodzinnych, jak i firmowych.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz