Materiał Partnera

Hallo Taxi – usługi transportowe w Tychach, Mikołowie i okolicach

Hallo Taxi – usługi transportowe w Tychach, Mikołowie i okolicach

Hallo Taxi to firma taksówkarska, która oferuje bardzo bogaty zakres usług. Firma od 1992 roku działa w woj. śląskim, głównie w Tychach, Mikołowie i okolicach. Jej kadrę stanowią taksówkarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, który wyróżniają się wysoką kulturą osobistą. Działalność firmy głównie opiera się na transporcie osobowym, ale oferta jest znacznie szersza – zachęcamy do zapoznania się z jej szczegółami.

Usługi transportowe

Firma Hallo Taxi świadczy swoje usługi całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Na terenie Tychów oraz Mikołowa dojazd do klienta jest bezpłatny i realizowany w czasie ok. 5-7 minut. Głównym profilem działalności firmy jest transport osobowy. Hallo Taxi oferuje przewóz osób i bagażów na terenie miasta, a także transfery lotniskowe z Katowic i Krakowa. Zakres działania firmy obejmuje również przywóz i odwóz pracowników oraz gości do firm czy hoteli.

Usługi dostawy zakupów i nie tylko

W ofercie firmy Hallo Taxi znajdziemy również szeroki zakres usług kurierskich. Klienci cenią sobie tę ofertę za ekspresową realizację przesyłek. Firma realizuje także zamówienia na zrobienie oraz dostarczenie do domu klienta drobnych zakupów – możesz zlecić zarówno zakup produktów spożywczych czy leków, jak i okazjonalnych, jak np. kwiaty.

Hallo Taxi to również firma przyjazna zwierzętom. Taksówkarze akceptują przejazdy klientów ze zwierzętami domowymi.

Dodatkowe usługi

W ofercie firmy Hallo Taxi znajdziemy też szereg usług dodatkowych, jak np. odprowadzanie samochodu klienta pod wskazany adres. Firma oferuje również taksówkarską obsługę różnego rodzaju uroczystości i imprez, a także realizuje przejazdy służbowe dla firm. Dość ważnym elementem oferty są usługi z zakresu autopomocy. Kierowcy Hallo Taxi przyjadą z pomocą, jeśli klient będzie miał problem z uruchomieniem swojego samochodu lub gdy potrzebna będzie wymiana koła. Firma świadczy także usługi autoholowania.

Nowoczesny sposób zamawiania usług w firmie Hallo Taxi

Dla klientów Hallo-Taxi dostępna jest Aplikacja Taxi Tychy na smartfony, jak i dedykowane osobom zarządzającym, recepcjom firm, hoteli i przychodni zdrowia aplikacje do zamawiania przez przeglądarkę www. Dzięki nim proces zamawiania może trwać zaledwie kilka sekund. Korzystanie z aplikacji oszczędza czas i daje pewność prawidłowości danych przyjętego zlecenia, możliwość edycji, anulowania czy ponowienia zamówienia. Aplikacja Taxi Tychy dostępna jest dla systemów iPhone, Android oraz Windows, można w niej wybrać 6 wersji językowych: polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski i rosyjski.

Aplikacja jest całkowicie zgodna z RODO, a to oznacza, że klient ma dostęp i możliwość edycji swoich danych. W aplikacji jest możliwość podglądu taksówek online, jak również specjalny podgląd zamówionej taksówki wraz z danymi jej kierowcy i możliwością późniejszej oceny, czy ponownego wyboru tej taksówki.

Dostępnych jest wiele funkcji i wciąż dodawane są nowe, m.in. możliwość lokalizacji klienta przez SMS, przez co nie jest wymagane podawanie dokładnego adresu, możliwość otrzymania dodatkowych zniżek adresowanych tylko dla użytkowników aplikacji Taxi Tychy, a także możliwość orientacyjnej wyceny przejazdu oraz otrzymania informacji o czasie podstawienia taksówki przed jej zamówieniem.

Flota pojazdów w Hallo Taxi – szeroki wybór pojazdów

Hallo Taxi dysponuje bardzo bogatą flotą pojazdów różnych marek i o zróżnicowanym standardzie. To sprawia, że jest w stanie realizować szeroki zakres usług. Do dyspozycji klientów oddane są samochody osobowe typu sedan combi oraz van, klasy średniej, średniej wyższej oraz wyższej, a także auta luksusowe. Wszystkie pojazdy przechodzą regularne przeglądy, a kierowcy są licencjonowanymi taksówkarzami, których obowiązują regularne badania lekarskie i psychotechniczne, dzięki czemu klienci mogą się poczuć bezpiecznie. Samochody charakteryzują się też bardzo dobrym stanem technicznym oraz wysoką estetyką i komfortem.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz