Materiał Partnera

Gotowanie w nowej odsłonie

Gotowanie w nowej odsłonie

Głód to jedna z podstawowych potrzeb fizjologicznych człowieka, robimy więc wszystko, by zaspokoić ją jak najlepiej. Jedni uwielbiają gotować, drudzy jedynie konsumować, ale wszystkich łączy to samo magiczne miejsce – kuchnia. Warto zadbać, by była ona wyposażona w najwyższej jakości, odporne i funkcjonalne meble. A gdyby jeszcze połączyć to z ciekawą stylistyką?

Idealne dopasowanie

Meble kuchenne oferowane przez wielkie sieci sklepów robione są zgodnie ze standardowymi wymiarami pomieszczeń. Trudno też w nich o oryginalność czy indywidualny styl – są produkowane dla mas i dużo osób na takie rozwiązanie się decyduje. Kuchnia będzie wyglądać wtedy szablonowo i zwyczajnie, a samo wykonanie i jakość mebli nierzadko pozostawiają wiele do życzenia. Co jednak w przypadku, gdy pomieszczenie kuchenne w naszym domu bądź mieszkaniu ma niestandardowe wymiary? Okazuje się, że nie jest to żadna przeszkoda. Meblo-System D. Zakrzewski to firma, która produkuje meble kuchenne na wymiar, zgodnie z życzeniem klienta. Nieszablonowe projekty, odbiegające od norm gabaryty, dopasowanie kolorystyczne – nic nie stanowi przeszkody w posiadaniu idealnie dobranej do naszych potrzeb kuchni. Dla tych, dla których typowa kuchenna stylistyka oferowana przez wielkie sklepy sieciowe jest zbyt zwyczajna, meble na wymiar są najlepszym rozwiązaniem. Niezależnie od tego, jak wizualnie wyobrażamy sobie nasze nowe miejsce do gotowania – czy jako wyposażone w nowoczesną, błyszczącą zabudowę, czy też wolimy umeblowanie tradycyjne, eleganckie – indywidualnie dostosowany projekt spełni nawet najśmielsze oczekiwania.

Kuchnia w innym wymiarze        

Nowoczesna firma potrafi wyjść naprzeciw wymaganiom klientów poprzez dopasowanie produktu do ich potrzeb. Jak to możliwe w przypadku, gdy zamawiający kuchnię ma swoją wizję i chce ją przekazać producentowi? Z pomocą przychodzi nowoczesna technologia – projektowanie 3D. Wizualizacja tego, co w zamyśle ma klient, jest niezwykle istotna w przypadku mebli kuchennych. Niestandardowe wymiary i nieszablonowe pomysły to kwestie stosunkowo trudne, z którymi jednak trzeba się zmierzyć i zaprojektować kuchnię tak, aby spełniała określone wymogi. Jak odbywa się cały proces projektowania 3D? Specjalista wprowadza odpowiednie dane do programu komputerowego. Ten zaś oferuje bardzo dużo pomocnych narzędzi i standardowych figur, które można jednak dowolnie modelować. To właśnie w taki sposób powstają meble na wymiar, przenoszone potem do rzeczywistości. Klient na bieżąco może kontrolować cały projekt i oglądać go w wersji trójwymiarowej. Wirtualna kuchnia jest następnie produkowana przy pomocy specjalistycznych urządzeń. Pozwalają one na bardzo dużą dokładność, co z kolei przekłada się na wysoką jakość mebli. Warto więc zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jeśli czeka nas przebudowa miejsca do gotowania.

Opracowanie:
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz