Materiał Partnera

Gdzie zakupić najlepszy jakościowo rower?

Gdzie zakupić najlepszy jakościowo rower?

Zakup roweru zawsze przysparza nam problemów. Nawet jeśli sprecyzowaliśmy już jego model i kolor zastanawiamy się nad tym czy skorzystać z usług sprzedażowych dużych hipermarketów, czy udać się do wyspecjalizowanych sklepów branżowych. Pamiętaj, że tylko najlepsze sklepy rowerowe są w stanie zapewnić świetny produkt, a także odpowiednie porady dotyczące konserwacji oraz – co bardzo ważne – długą gwarancję i serwis.

Unikaj hipermarketów! Wybieraj wyspecjalizowane sklepy

Jednoślady w hipermarketach bardzo często są atrakcyjne wizualnie, a także cenowo. Warto jednak dokładnie przyjrzeć się ofercie – najczęściej rowery w supermarketach są zbudowane z różnych układów i części od tańszych i gorszych jakościowo producentów. Rower nie jest, bowiem tylko i wyłącznie ramą i kierownicą w modnej oraz designerskiej stylizacji. Każdy jego element jest ważny, a takie części jak hamulce, mostek, korba, środek suportu czy amortyzatory mają ogromne znaczenie w aspektach komfortu jazdy, a także trwałości. Najlepszym wyborem jest zatem skorzystanie z o wiele bogatszej oferty sprzedażowej profesjonalnych sklepów z branży rowerów, takich jak między innymi Rower Sport Radosław Kornobis (działa on w Dąbrowej Górniczej).

Rodzaje rowerów w sklepach branżowych

Sklepy z branży rowerowej oferują bardzo bogaty asortyment różnych jednośladów – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci w różnym wieku. Ważne są również usługi serwisowania, a także możliwość zamówienia konkretniej części rowerowej oryginalnej, bądź zamiennej. Warto wiedzieć, że w sklepach rowerowych pracują prawdziwi pasjonaci jednośladów, dlatego bez problemów dobiorą dla Ciebie odpowiedni rower, bądź doradzą, który z nich sprezentować swoim bliskim. Jeśli chodzi o rodzaje rowerów możemy wymienić kilka ich typów: rowery miejskie, rowery elektryczne, rowery trekkingowe, rowery szosowe, rowery dziecięce, rowery damskie, czy też rowery górskie. Wartym uwagi modelem roweru jest MTB (26", 27,5", 29").

Producent ma znaczenie

Sklepy rowerowe zawsze dystrybuują akcesoria rowerowe, jak i same rowery tylko od najlepszych producentów. Wśród nich powinny znaleźć się takie firmy jak Giant czy Maxim. Warto pamiętać o tym, aby do oryginalnych rowerów zawsze dokupować w razie usterek tylko i wyłącznie akcesoria tego samego producenta. W sklepach rowerowych bez problemu znajdziemy ramy, przerzutki, siodełka, pedały, koła, tarczy, piasty, amortyzatory, hamulce, szprychy, opony, a także stroje kolarskie, okulary ochronne, rękawice, kaski rowerowe i bidony.

Opracowanie:
Dąbrowa Górnicza, Wojska Polskiego 30
tel. 726 910 706
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz