Materiał Partnera

Gdzie tanio spędzić wakacje 2019 nad Morzem Śródziemnym?

Gdzie tanio spędzić wakacje 2019 nad Morzem Śródziemnym?

Polacy od lat bardzo chętnie udają się na wakacje nad Morze Śródziemne. Największym zainteresowaniem naszych rodaków, cieszy się zaś Półwysep Iberyjski, na którym leży Hiszpania oraz Portugalia, a także Półwysep Apeniński i tak kochane przez nas Włochy. Niestety warto dostrzeż to, że większość kurortów w tych państwach, gwarantuje bardzo komfortowe warunki, ale przy wysokich cenach. To zaś sprzyja wybieraniu tańszych, ale równie pięknych miejsc. Mowa między innymi o dzikiej, pełnej skał Chorwacji, a także Grecji, która nigdy nie przestaje zaskakiwać!

Chorwacja, a może wyspy greckie?

Chorwacja cieszy się zainteresowaniem Polaków od kilku lat. Coraz częściej wybierane na wczasy są jednak nie większe kurorty, ale małe miasteczka, które przyciągają swoim spokojem, niemalże ukrytym wśród białych skał, wszechobecnej zieleni, a także lazurowym morzem. Same ceny w Chorwacji również sprzyjają odwiedzania bałkańskiego wybrzeża Adriatyku, podobnie jak koszty samej wycieczki np. w ofercie All Inclusive. Są one znacznie tańsze – nawet o kilkaset złotych – od tych prowadzących turystów do Włoch, czy Hiszpanii. Podobnie jest ze wczasami na wyspach greckich, wśród których oczywiście wciąż najpopularniejsze są: Rodos, Zakynthos, Korfu, czy Kos. To właśnie te niewielkie obszary otoczone ze wszystkich stron wodą, zdają się umykać standardowym, ekonomicznym czynnikom, kształtując ceny niemalże we własnym zakresie. Pobyt właśnie w takich miejscach może zatem okazać się dla nas finansowym strzałem w dziesiątkę. O pogodę, piękno przyrody, a także ciepłą wodę i atrakcje turystyczne, nie musimy się bowiem martwić!

Jak obniżyć koszty wycieczki?

Jeśli planujesz wyjazd nad Morze Śródziemne, w wakacje 2019 warto, abyś polował na tzw. oferty last minute w okolicach czerwca, bądź wczesnym lipcem i późnym sierpniem. Polecane coraz bardziej są również wycieczki first minute, które kupuje się z nawet półrocznym wyprzedzeniem. To one zapewniają znacznie zredukowane koszty wyjazdu, sięgające nawet 50% obniżki, w porównaniu z cenami, które za tą samą wycieczkę zapłacilibyśmy w gorącym sezonie lipca. Warto zatem ubezpieczyć się właśnie w taki sposób, zwłaszcza jeśli planujemy wakacje całą rodziną. W ten sposób zaoszczędzić można sporą sumę. Istotne jest jednak analizowanie ofert i poszukiwanie tej, która sprosta wszystkim wymaganiom. Pomogą Ci w tym specjaliści dobrych biur podróży. Zgłoś się do nich, a oni na Twój mail, będą przesyłać odpowiednie propozycje, dopóki nie zdecydujesz się na którąś z nich. W ten sposób oszczędzisz sobie czasu, a także stresu. Polecanym partnerem, może być zaś dla Ciebie Biuro Podróży Turbacz Sp. z o.o., które współpracuje z największymi w Polsce organizatorami wyjazdów zagranicznych, we wszystkie zakątki świata!

Opracowanie:
Nowy Targ, Szaflarska 5
tel. 691 845 565
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz