Materiał Partnera

Gdzie sprawdzą się kabiny prysznicowe robione na wymiar?

Gdzie sprawdzą się kabiny prysznicowe robione na wymiar?

Kabiny prysznicowe na wymiar to rozwiązanie, które znacznie ułatwia aranżację łazienki. Pomimo tego, że producenci oferują wiele możliwości, a produkty dostępne są w różnych wymiarach i kształtach, gotowe kabiny bardzo często nie są możliwe do wykorzystania. Sytuacji nie ułatwia mały metraż łazienki, układ pomieszczenia, czy też skosy w pomieszczeniu i trudne do aranżacji wnęki. Kabina prysznicowa na wymiar jest więc rozwiązaniem skrojonym na miarę potrzeb każdego użytkownika łazienki. Dlaczego warto wybrać kabiny prysznicowe na wymiar?

Zalety kabin prysznicowych na wymiar

Kabiny szklane na wymiar umożliwiają oryginalną i nowoczesną aranżację łazienki. Wpływają na jej dekoracyjność i walory estetyczne. Do produkcji wykorzystywane jest szkło hartowane, które wyróżnia się dużą wytrzymałością i odpornością na nagłe zmiany temperatury. Kabiny prysznicowe na wymiar są także rozwiązaniem, które umożliwia maksymalne wykorzystanie wnętrza i przestrzeni, a także dopasowanie jej do estetyki i stylu pomieszczenia. Dzięki temu, że można podać wymiary takiej szklanej kabiny, w łazience zyskuje się więcej miejsca i więcej rzeczy się w niej pomieści. Jest to kluczowe w małej łazience, ponieważ musi ona zmieścić również toaletę, umywalkę z lustrem, pralkę itd. 

Kabiny prysznicowe na wymiar to także doskonałe rozwiązanie w przypadku łazienek ze skosami. Wymagają one zastosowania nietypowych rozwiązań. Dzięki elementom wykonanym na wymiar, drzwi, czy też ścianki prysznicowe mogą być docięte do skosu, co umożliwi optymalne wykorzystanie powierzchni i podkreślenie walorów estetycznych przestrzeni. Poza perfekcyjnym dopasowaniem konkretnego produktu do wielkości pomieszczenia, producenci dają także możliwość dopasowania modelu do indywidualnych potrzeb. Dotyczy to np. modyfikowania konkretnych elementów konstrukcyjnych - kierunek otwierania drzwi, wielkość itd.

W przypadku kabiny na wymiar gwarantuje ona nie tylko idealne dopasowanie do warunków architektonicznych pomieszczenia. To także sposób na to, aby spełnić potrzeby każdego z domowników. Takie rozwiązanie to dobry pomysł dla osób starszych i niepełnosprawnych, którzy w tradycyjnej kabinie 90 x 90 cm mogliby odczuwać dyskomfort.

Dlaczego kabina prysznicowa na wymiar to dobre rozwiązanie?

Szklane kabiny na wymiar umożliwiają dowolny wybór kształtu i rozmiaru pod kątem indywidualnych preferencji oraz warunków architektonicznych pomieszczenia. To idealne rozwiązanie, które sprawdza się w łazienkach ze skosami lub też takich, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Można je również dopasować do preferencji osób starszych i niepełnosprawnych. Przeszklenia przybierają dowolny krój i mogą składać się z elementów stałych, uchylnych, a także być całkowicie wykonane ze ścian szklanych montowanych bezpośrednio na brodziku, wannie oraz podłodze.  Kabiny prysznicowe na wymiar są więc rozwiązaniem, które pozwala w bardziej efektywny sposób wykorzystać przestrzeń łazienki.

Jak mówi pracownik firmy Fol - Service z Lublina oferującej sprzedaż kabin prysznicowych na wymiar: Kabiny prysznicowe na wymiar mogą być poddawane pełnej modyfikacji. Dzięki temu modele tego rodzaju zaspokajają potrzeby ich użytkowników. Modyfikacje rzutują w dużym stopniu na funkcjonalność produktu. W zakres zmian wchodzą m.in.: sposób otwierania kabiny, strona montażu, wymiary, kształt kabiny, różne warianty szkła, wyposażenie kabiny, sposób montażu, kolor okuć i profili.

Decydując się na zakup kabiny prysznicowej na wymiar, należy wybierać jedynie sprawdzone firmy oferujące takie usługi. Elementy wykonane ze szkła o najwyższej jakości, z dbałością o każdy szczegół to gwarancja udanej transakcji. 

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz