Materiał Partnera

Gdzie i kiedy warto wykorzystać konstrukcje stalowe?

Gdzie i kiedy warto wykorzystać konstrukcje stalowe?

Konstrukcje stalowe wyróżniają się przede wszystkim tym, że są wszechstronne, a także mają doskonałe parametry, dlatego też wykorzystuje je się naprawdę często. Można o nich powiedzieć bardzo wiele, ale przede wszystkim to, że są niezwykle wytrzymałe, solidne i stabilne. Gdzie i kiedy warto wykorzystać konstrukcje stalowe? O tym w naszym artykule. Zachęcamy do przeczytania.

Konstrukcje stalowe

Hala to jedna z najczęściej wybieranych konstrukcji stalowych zarówno w budownictwie, jak i przemyśle. Jednak nie ma co się dziwić, gdyż wyróżnia się ona wszechstronnymi zaletami, co sprawia, że wielu przedsiębiorców na nią się decyduje. Hale wykonuje się ze stali konstrukcyjnej, która charakteryzuje się tym, że zapewnia maksymalną odporność na trudne warunki. Hale stalowe to także idealne rozwiązanie podczas rozbudowy zakładów produkcyjnych. Jednak, komu powinniśmy zlecić wykonanie konstrukcji stalowej?

Komu zlecić zaprojektowanie konstrukcji stalowej?

Decydując się na konstrukcje stalowe, nie możemy zapominać o odpowiednim wyborze firmy, która zajmie się zaprojektowaniem naszej konstrukcji. Bardzo ważne jest, aby została ona wykonana zgodnie ze wszelkimi oczekiwaniami klienta, a także w pełni profesjonalnie. Na takie usługi możemy liczyć w Kon Spaw sp. z o.o. sp.k.. To firma, która specjalizuje się w projektowaniu różnego rodzaju konstrukcji stalowych.

Firma ze Świętoszowic wykonuje również: - konstrukcje stalowe o wadze od 1kg do 12,5Mg, - cięcie piłami o średnicy Ø 650mm, - wypalanie detali na wypalarkach gazowych, plazmowych, laserowych, - wycinanie detali strumieniem wody, - gięcie blach do #10mm na krawędziarkach L = 3,5m, - gięcie blach do #30mm (długość uzależniona od kąta i grubości detalu), - prostowanie konstrukcji prasą trzy-tłokową (szerokość 2,3m), - zautomatyzowane spawanie blachownic, - zabezpieczenia antykorozyjne.

Przede wszystkim trwałość i funkcjonalność

Tak naprawdę to konstrukcje stalowe sprawdzą się w wielu miejscach i możemy je wykorzystać zależnie od naszych potrzeb. Warto postawić na konstrukcje stalowe, kiedy chcemy zbudować obiekt, który będzie wyróżniał się funkcjonalnością i trwałością - do tego konstrukcje ze stali sprawdzą się doskonale! Warto dodać, że konstrukcje ze stali wykorzystuje się także podczas budowy różnego rodzaju obiektów mieszkalnych - gdyż to taki rodzaj konstrukcji, który daje dużo większe możliwości.

Na sam koniec przyda się kilka słów podsumowania. Jak możemy wyżej zauważyć, konstrukcje stalowe są niezwykle wszechstronne, co pozwala na wykorzystywanie ich naprawdę w wielu miejscach.

Opracowanie:
Świętoszowice, Mikulczycka 103
tel. 32 305 01 79
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz