Materiał Partnera

Gastro-kurier dań z restauracji

Gastro-kurier dań z restauracji

Usługi cateringu to jedna z szybciej rozwijających się branży. Ze względu na różne potrzeby klientów przybierają one różne formy. Czasami jest to sama obsługa kelnerska, przygotowanie dań lub przywóz posiłków na zamówienie. Dostarczanie dań do klienta to odpowiedzialne zadanie, które wymaga rzetelności i terminowego realizowania zamówień. Catering z przewozem może być wyzwaniem!

Na rynku pojawiają się firmy, które na bieżąco reagują na potrzeby klientów. Speedy Dowozy to przedsiębiorstwo, które stara się zaspokoić potrzeby zarówno restauracji i lokali gastronomicznych, jak również ich klientów! Zajmujemy się transportem posiłków na telefon, jak również cateringiem dla firm. Oferujemy współpracę na indywidualnych zasadach ustalanych z każdym lokalem uwzględniając jego potrzeby. Pracujemy na specjalnej aplikacji, która ułatwia zamówienie gastro-kuriera! Stanowimy łącznik między kuchnią a konsumentem!

Posiłki z transportem, czyli co dokładnie?

Dowóz posiłków z restauracji zasadniczo nie jest niczym nowym. Jest to usługa, która ma na celu przyciągnięcie klientów biznesowych jak pracownicy firm, którzy mają ochotę na ciepły posiłek w ciągu godzin pracy, czy klientów prywatnych, którzy lubią od czasu do czasu skorzystać z oferty swojej ulubionej restauracji w zaciszu domowym. Jednak zdarza się, że jakiś lokal gastronomiczny nie oferuje dostarczania posiłków ze swojej restauracji. Powody takiej sytuacji są różne, czasami firma nie zatrudnia kurierów, ponieważ klienci nie pytają zbyt często o przewóz dań z lokalu. Szczególnie nowe restauracje nie chcą ryzykować inwestycji, jeśli dowożenie dań może się w ich przypadku nie sprawdzić. Dlatego warto skorzystać z naszych usług! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i na bieżąco ustalamy zasady współpracy, które usatysfakcjonują obie strony. Dzięki nam mogą Państwo zwiększyć liczbę klientów lub przyciągnąć klientów biznesowych, którzy chętnie spróbują Państwa dań i być może staną się regularnymi klientami! Dania z dowozem to duża wygoda, a dzięki współpracy z nami reklamują Państwo również swoje dania na szerszą skalę w mieście i w okolicach! Może dzięki nam uda się poszerzyć ofertę Państwa lokalu o catering dla firm?

Korzyści finansowe dla lokali gastronomicznych

Dowóz posiłków z restauracji wymaga inwestycji we flotę pojazdów, osoby pracujące jako kurier oraz szkolenie tych osób z zakresu jakości obsługi, aby budowały one pozytywny wizerunek Państwa firmy. Nie każdy ma na to czas i środki! Dowożenie jedzenia wymaga również rozwiązań logistycznych, aby było opłacalne. Trzeba opracować trasy dojazdu i kolejność rozwożenia posiłków, aby klienci mogli cieszyć się ciepłymi daniami! Dowóz posiłków z restauracji to wygoda dla konsumenta, ale czasami spory problem dla lokalu. Dlatego warto rozpocząć współpracę z firmami jak nasza! Dzięki doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie rozplanować przewóz dań z restauracji tak, aby każdy dostał właściwe zamówienie i aby dotarło ono w odpowiedniej temperaturze. Realizując zamówienia sprawnie i terminowo stanowimy dodatkową reklamę również Państwa usług i zwiększamy prawdopodobieństwo ponownego zamówienia posiłków w restauracji! Dostarczanie jedzenia zgodnie z ustalonym harmonogramem razem z wysoką jakością oferowanych posiłków to najlepsze połączenie!

Opracowanie:
Ostrowiec Świętokrzyski, os. Ogrody 7D
tel. 537 448 037
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz