Materiał Partnera

Funkcjonalne toalety przenośne od firmy Eko

Funkcjonalne toalety przenośne od firmy Eko

Toalety przenośne to najlepszy sposób na obsługę sanitarną imprez masowych, placów budowy, zawodów sportowych, festynów, imprez reklamowych i wielu innych wydarzeń odbywających się w plenerze. Najważniejsze jest to, by dobrze spełniały swoją funkcję, Muszą być przy tym trwałe i estetyczna. Firma Eko doskonale zdaje sobie z tego sprawę, oferując toalety przenośne najwyższej jakości. W jej ofercie znajdziemy także ich profesjonalny serwis.

Gdzie może przydać się toaleta przenośna?

Niemal każdy z nas miał kiedyś do czynienia z toaletą przenośną. Stosowane są powszechnie wszędzie tam, gdzie tradycyjna łazienka po prostu nie jest dostępna – lub nie byłaby w stanie obsłużyć wymaganej ilości osób. Toalety przenośne możemy zatem spotkać na festiwalach, zawodach, koncertach, festynach i innych imprezach masowych, a także na placach budowy, zajazdach przy autostradach czy nawet parkingach. Najważniejsze, aby toaleta tego typu była funkcjonalna, zapewniając jej użytkownikom wygodę i intymność niezależnie od tego, kim są. Wiedzą o tym eksperci z firmy Eko wypożyczający i serwisujący toalety przenośne. W ich ofercie znajdziemy różnego typu toalety – nawet takie przeznaczone dla osób niepełnosprawnych czy wyposażone w działający zlew lub pisuar.

Oferta firmy Eko – wynajem toalet przenośnych oraz ich profesjonalne serwisowanie

Wszystkie toalety przenośne proponowane przez firmę Eko wyposażone są w zbiornik bezodpływowy o pojemności dwustu dwudziestu litrów. Oznacza to, że na przykładzie placu budowy serwis odbywa się z wykorzystaniem następującego harmonogramu:

  • do 3 osób korzystających z toalety – serwisowanie raz w miesiącu,
  • 4-8 osób korzystających z toalety – serwisowanie dwa razy w miesiącu,
  • powyżej 8 osób korzystających z toalety – serwisowanie cztery razy w miesiącu.

Oczywiście w przypadkach nieco bardziej ekstremalnych, gdy z toalety przenośnej korzysta znaczna liczba osób, częstotliwość jej serwisowania powinna być do niej dostosowana. Na szczęście pracownicy firmy Eko otwarci są na wszystkie propozycje, oferując pomoc techniczną niezależnie od warunków. Usługa serwisowa obejmuje oczywiście nie tylko opróżnienie zbiornika, ale także umycie, odkażenie i dezynfekcję całej toalety – kabiny oraz zbiornika – oraz napełnienie tego ostatniego płynem zapachowo-neutralizującym. Toaleta zostanie także wyposażona w papier toaletowy. Ceny najmu kabin kształtują się w zależności od tego, na jaką ich liczbę opiewa umowa oraz na jak długi czas będą one wynajęte.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz