Materiał Partnera

FÖRCH Truckline – linia produktów do naprawy pojazdów użytkowych

FÖRCH Truckline – linia produktów do naprawy pojazdów użytkowych

Linia Truckline stworzona została dla specjalistycznych warsztatów samochodowych zajmujących się naprawą pojazdów użytkowych. Obejmuje ponad tysiąc pięćset produktów i jest nieustannie rozwijana tak, by sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów oraz zmieniającym się technologiom motoryzacyjnym. Przyjrzymy się bliżej, co dokładnie oferuje nam firma FÖRCH.

Innowacyjne rozwiązania

Warsztat samochodowy to miejsce, gdzie czas ma ogromne znaczenie. Naprawy muszą być wykonane szybko, ale dokładnie – od rzetelności mechanika zależy bezpieczeństwo jazdy. Oprócz doświadczenia i wiedzy konieczne jest też odpowiednie wyposażenie warsztatów samochodowych. Musi on być niezawodny i nowoczesny – rozwiązania stosowane w motoryzacji zmieniają się w błyskawicznym tempie, więc aby pracować w tej branży, trzeba nieustannie trzymać rękę na pulsie.

Wysoka jakość wykorzystywanych materiałów i narzędzi to także gwarancja dobrze wykonanych usług. Szczególnie wysokie wymagania mają pojazdy użytkowe i to dla warsztatów zajmujących się ich naprawą kierowane są innowacyjne produkty z linii Truckline prowadzonej przez firmę FÖRCH.

Ponad 1500 artykułów

Linia Truckline obejmuje ponad tysiąc pięćset artykułów z kilkunastu kategorii. Asortyment jest zwiększany i rozbudowywany w miarę rosnących potrzeb branży samochodowej. Szeroki wybór produktów pozwala na wyposażenie całego warsztatu od początku do końca.

Dostępna chemia samochodowa obejmuje kleje oraz akcesoria do szyb w samochodach ciężarowych, autobusach i maszynach użytkowych. Klej do szyb z linii Truckline odpowiada wymaganiom wiodących producentów oraz spełnia normy certyfikacji OEM. W sprzedaży znajdują się również smary, w tym smar penetrujący dla samochodów ciężarowych.

Osobną kategorię stanowią akcesoria do czyszczenia samochodu. Duży wybór produktów do zabezpieczenia ładunku i plandek obejmuje pasy zabezpieczające, taśmy spinające, zawiesia oraz zawiesia łańcuchowe, siatki zabezpieczające ładunek, maty antypoślizgowe i ochraniacze krawędzi, systemy mocowań oraz akcesoria do mocowań. Wśród prawie stu pięćdziesięciu akcesoriów do plandek każdy znajdzie produkt odpowiadający jego wymaganiom. FÖRCH prowadzi również sprzedaż akcesoriów do wymiany opon, wycieraczek, tarcz i papierów do tachografów, lusterek wstecznych, oświetlenia pojazdów, akcesoriów do połączeń pneumatycznych, kluczy pneumatycznych i drabin.

Linia Truckline dedykowana jest warsztatom pojazdów użytkowych, które wykorzystują też specjalistyczne narzędzia. W ofercie sklepu znaleźć możemy zestawy kluczy udarowych, zestawy grotów udarowych, łańcuchowy klucz do filtrów oleju, klucz dynamometryczny, urządzenie do odpowietrzania hamulców czy wózek do montażu kół w pojazdach użytkowych.

Opracowanie:
Międzyrzecze Górne 379
tel. 33 819 60 00
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz