Materiał Partnera

Flowcrete – producent efektownych i wytrzymałych posadzek żywicznych

Flowcrete – producent efektownych i wytrzymałych posadzek żywicznych

Firma Flowcrete główną siedzibę ma w Warszawie, ale posiada oddziały na terenie całego świata. Na rynku istnieje od 1994 roku. Zajmuje się produkcją i dystrybucją żywicznych systemów posadzkowych, głównie posadzek na bazie żywic epoksydowych, poliuretanowych, metakrylowych i winyloestrowych. Firma świadczy usługi na terenie całego kraju.

Kilka słów o ofercie firmy Flowcrete

Firma Flowcrete ma w swojej ofercie szeroki wybór posadzek żywicznych, takich jak m.in. posadzki przemysłowe, antybakteryjne, parkingowe, dekoracyjne, antyelektrostatyczne, szybkowiążące, chemoodporne czy sportowe. Klienci mogą także zdecydować się na kamienne dywany czy terazzo żywiczne. Posadzki żywiczne idealnie nadają się do obiektów użytku publicznego, ponieważ są bardzo wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu w czystości.

Zalety żywicznych systemów posadzkowych

Użytkownicy posadzek żywicznych bardzo cenią je za wysokie walory estetyczne. Atrakcyjne podłogi są szczególnie ważne w obiektach komercyjnych, gdzie wygląd pomieszczeń stanowi jedną z wizytówek firmy. Kolejną ogromną zaletą posadzek żywicznych jest łatwość w utrzymaniu ich w czystości. Higiena jest bardzo ważna we wszystkich sektorach branżowych. Szczególny nacisk na czystość stawiany jest przede wszystkim w przemyśle spożywczym, który chętnie korzysta z udogodnień, jakie dają posadzki żywiczne.

Kluczową zaletą posadzek żywicznych jest ich wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Posadzki są narażone na bardzo duże obciążenia, dlatego ich jakość oraz wytrzymałość są kluczowe. Bardzo ważne jest również to, że posadzki żywiczne uważa się za bardzo bezpieczne. Wszystko to za sprawą ich antypoślizgowej powierzchni. Posadzki żywiczne doskonale sprawdzają się w obiektach, gdzie na co dzień pracuje się z substancjami chemicznymi. Posadzki żywiczne charakteryzują się wysoką odpornością na różnego rodzaju środki chemiczne.

Posadzki żywiczne z oferty firmy Flowcrete posiadają certyfikat HACCP International. Certyfikat ten jest wymagany przez przepisy prawa polskiego i europejskiego, jeżeli dana firma działa w przemyśle spożywczym lub gastronomii. System HACCP ma na celu eliminację wszelkich zagrożeń, jakie mogą mieć miejsce podczas procesu produkcji żywności.

Opracowanie:
Warszawa, Marywilska 34I
tel. 22 879 89 07
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz