Materiał Partnera

Firma przewozowa - wsparcie dla osób prywatnych

Firma przewozowa - wsparcie dla osób prywatnych

Chociaż transport publiczny świadczy coraz szersze usługi, jeśli chodzi przemieszczanie się z miejsca na miejsce, wciąż bez własnego samochodu nie jesteśmy w stanie załatwić wielu różnych spraw. Na szczęście rozwiązaniem we wszelkich tego typu problemach mogą być firmy, które zajmują się transportem krajowym i międzynarodowym także dla osób prywatnych.

Usługi transportowe

Brak własnego samochodu może być uciążliwy. Poleganie na transporcie publicznym wiąże się z wieloma uciążliwościami. Na szczęście coraz więcej firm świadczy usługi transportowe door-to-door w bardzo szerokim zakresie, niezależnie od wybranego miejsca docelowego. Dzięki dopuszczeniu możliwości korzystania z ich usług przez osoby prywatne, otwierają się całkowicie nowe możliwości i rozwiązania starych problemów.

Do takich firm należy Agrocor Kazimierz Buzun, która świadczy usługi w transporcie międzynarodowym, a także krajowym - zarówno samochodowym, jak i wielkogabarytowym i specjalistycznym.


Przeprowadzka

Przeprowadzka do innego mieszkania jest prawie niemożliwa, szczególnie jeśli mamy własne meble, bez wsparcia w postaci transportu. Zajmują się nim nie tylko specjalistyczne firmy przeprowadzkowe, ale też takie, które świadczą usługi transportu dużych gabarytów - zarówno na obszarze miasta, jak i kraju, a nawet Europy!

Urlopowy wyjazd

Wakacyjna destynacja to potrzeba dojechania i powrotu. Każdy ze środków lokomocji będzie miał swoje minusy. Prowadzenie własnego auta jest męczące, szczególnie na dłuższych, międzynarodowych trasach. Wiąże się też ze sprawdzeniem przepisów obowiązujących w poszczególnych krajach i poleganiu na nawigacji. Gdy w podróż wybierzemy się samolotem, musimy najpierw na lotnisko dojechać - i to kilka godzin przed odlotem. Niezależnie od tego, czy wybierzemy transport publiczny, czy własne auto, na teren lotniska nie wjedziemy. Ponosimy koszt wynajęcia taksówki (co nie zawsze jest takie proste, biorąc pod uwagę ilość bagażu, foteliki dla dzieci itp.) lub zostawienia samochodu na podlotniskowym parkingu. Z kolei w kraju docelowym musimy znów zorientować się w tamtejszym transporcie, aby z lotniska dostać się do hotelu Autobusy i pociągi to sztywny rozkład jazdy, a także potrzeba dotarcia na przystanki i dworce.

W tych sytuacjach świetnie sprawdzi się wynajęcie busa, który zabierze nas spod drzwi domu - wraz z naszymi bagażami i współpasażerami i podwiezie w miejsce docelowe. Przy czym może to być zarówno lotniskowy terminal, jak i... hotelowy parking w zupełnie innym kraju! I to w czasie, który będzie nam najbardziej pasował.

Przewóz paczek

Jeśli mamy rodzinę lub znajomych za granicą i chcemy im coś przesłać, lepiej nie liczmy na tradycyjną pocztę - szczególnie, jeśli są to rzeczy o nietypowym kształcie i rozmiarach. W tym wypadku także wygodniej będzie zamówić firmę transportową, która odbierze od nas przesyłkę i zawiezie ją pod wskazany adres.

Opracowanie:
Korycin, Białostocka 18
tel. 504 212 123
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz