Materiał Partnera

Firma P.P.H.U. "GEOBUD" Sp. z o.o. - najlepsza firma z branży geologicznej i geotechnicznej w Polsce

Firma P.P.H.U.

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy z doskonale wyposażonym w najlepszej jakości sprzęt laboratorium, która przeprowadzi dla Ciebie najbardziej wyspecjalizowane badania podłoża gruntowego dla potrzeb budownictwa – trafiłeś idealnie. Firma P.P.H.U. "GEOBUD" Sp. z o.o. w Katowicach powstała w 1988 r. Była to praktycznie pierwsza z istniejących wtedy na Górnym Śląsku spółek z o.o. oparta całkowicie na kapitale prywatnym. Zapraszam do lektury.

Najlepsze ekspertyzy i dokumentacja

Jakość i najwyższy profesjonalizm to w tej firmie podstawa. To największa i niewątpliwie jedna z najbardziej znanych marek w regionie Górnego Śląska w branży geotechnicznej i geologicznej. Wyspecjalizowani geolodzy i badacze wykonują pełny zakres badań podłoża gruntowego dla potrzeb budownictwa. Firma P.P.H.U. "GEOBUD" Sp. z o.o. To gwarancja jakości i profesjonalizmu.

Firma tworzy nawet najbardziej wyspecjalizowane ekspertyzy geologiczno – hydrogeologiczne. Zajmuje się także opracowywaniem pełnego zakresu dokumentacji geologiczno- inżynierskich. Dzięki profesjonalnym fachowcom i naukowcom stworzysz pełną dokumentację wraz z opiniami geotechnicznymi. Co więcej, firma Geobud zajmuje się także najbardziej wymagającymi badaniami i opracowaniami dotyczącymi skażenia środowiska gruntowo-wodnego.

Decydując się na współpracę z tą rzetelną firmą, masz stuprocentową pewność, że trafiłeś w najlepsze ręce- to właśnie w jej laboratoriach powstało już kilka tysięcy tego typu opracowań. To eksperci znajdujący się w zdecydowanej czołówce firm geologicznych w Polsce. Wysoka jakość, dokładność i profesjonalizm to ich największe zalety.

Najlepsi specjaliści w Polsce

Kiedy zlecasz badania firmie Geobud masz pewność najlepszych i najbardziej wiarygodnych wyników. Dzięki temu, że trzon przedsiębiorstwa to grupa najbardziej doświadczonych specjalistów w Polsce, którzy posiadają pełne uprawnienia branżowe, badania, które są im zlecane wykonywane są z największą dokładnością i precyzją. To wizjonerzy, którzy stali się prekursorami i stosują w swoich laboratoriach najbardziej nowatorskie metody badawcze w Polsce.


Co więcej, o absolutnie najwyższej jakości badań, które przeprowadza firma Geobud, świadczy prestiżowy certyfikat numer 0010, którym firma ma zaszczyt się szczycić, wydanym przez Polski Komitet Geotechniki, zrzeszony w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Mechaniki Gruntów i Inżynierii Geotechnicznej - The International Society of Soil Mechanics and Geotechnical Engineering (ISSMGE). To właśnie to stowarzyszenie wyznaczają standardy w nowoczesnych badaniach gruntów.

Niekonwencjonalne techniki badań

To właśnie nowatorskie i Nietypowe podejście gwarantuje najlepsze wyniki i wysoką specjalizację badań. Niekonwencjonalne techniki badań podłoża gruntowego to największy atut firmy Geobud, w którym ta firma się specjalizuje. Wszystko dzięki najlepszej kadrze profesjonalistów oraz własnemu, profesjonalnie wyposażonemu laboratorium, mechaniki gruntów. Co więcej, firma posiada także własny, nowoczesny park maszynowy. Ze względu na to, że wszystkie stosowane przez nią urządzenia spełniają najwyższe międzynarodowe normy jakościowe, możesz liczyć na najwyższej jakości wyniki.

Opracowanie:
Katowice, gen. Sikorskiego 34
tel. 32 256 31 64
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz