Materiał Partnera

Firma Astrans oferuje usługi kurierskie w systemie door to door

Firma Astrans oferuje usługi kurierskie w systemie door to door

Firma Astrans istnieje od 2010 roku. Jej siedziba znajduje się w Jastkowicach w woj. podkarpackim. Firma posiada licencję na krajowy i międzynarodowy przewóz osób oraz rzeczy. Oferuje szeroki zakres usług transportowych na trasie Polska – Anglia, a także usługi kurierskie w systemie door to door. Dysponuje nowoczesną flotą pojazdów i gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Zapoznaj się ze szczegółami oferty firmy Astrans.

Profesjonalne usługi transportowe

Gdy chcemy mieć pewność, że nasza paczka zostanie dostarczona na miejsce w nienaruszonym stanie, musimy dobrze wybrać przewoźnika, któremu zlecimy transport naszych rzeczy. Przede wszystkim należy zapoznać się z zakresem usług świadczonych przez daną firmę. Firmy takie jak Astrans zajmują się nie tylko transportem zwykłych paczek, ale także towarów o większych gabarytach, jak np. motory czy samochody. Astrans to zaufany przewoźnik, który dysponuje własną flotą pojazdów i oferuje przewóz różnorodnych towarów na trasie Polska – Anglia. Do tego oferuje bardzo atrakcyjne ceny swoich usług. Poza tym wszystkie paczki są ubezpieczone, a klienci nie ponoszą z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Przewoźnik dokłada wszelkich starań, aby przesyłki dotarły do adresatów w nienaruszonym stanie. Podczas transportu wszystkie towary są odpowiednio zabezpieczone, aby nie uległy zniszczeniu.

Wysokiej jakości usługi kurierskie w systemie door to door

Firma Astrans oferuje wysokiej jakości usługi kurierskie w systemie door to door na trasie Polska – Anglia. Zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju paczek i przesyłek. Wszystkie usługi kurierskie realizowane są terminowo i w atrakcyjnych cenach. Firma gwarantuje dostarczenie przesyłek w nienaruszonym stanie.

Z usług firmy Astrans warto skorzystać, gdy planuje się przeprowadzkę z Polski do Anglii lub odwrotnie. Firma jest w stanie transportować większe przedmioty, jak m.in. nadbagaż lotniskowy, meble, sprzęt AGD i RTV, a także rowery, motory, ruady, a nawet samochody.

Chcąc zapewnić klientom bezproblemową obsługę, firma wprowadziła SMS-ową rezerwację usług. Dzięki temu można zlecić odbiór i dostarczenie paczki za pomocą krótkiej wiadomości tekstowej, w której podamy adres odbioru przesyłki, jej rodzaj oraz godziny, w jakich może zostać odebrana. Wysoką jakość usług świadczonych przez firmę Astrans potwierdzają liczne dobre opinie i referencje od zadowolonych klientów.

Opracowanie:
Jastkowice, Ruda Nowa 9
tel. 606 214 968
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz