Materiał Partnera

Firma ALPI – autoryzowany sprzedawca stolarki drzwiowej z Bażanowic

Firma ALPI – autoryzowany sprzedawca stolarki drzwiowej z Bażanowic

Branża związana ze sprzedażą produktów stolarki drzwiowej stale się powiększa. Na rynku pojawia się coraz więcej dystrybutorów. Ze wszystkich dostępnych na rynku ofert warto zdecydować się, na ofertę autoryzowanego sprzedawcy. Takim dystrybutorem jest firma ALPI z Bażanowic, która oferuje szeroki wybór drzwi, ościeżnic oraz akcesoriów stolarki drzwiowej. Zapraszamy do sprawdzenia oferowanego asortymentu, działającej już od 1994 roku firmy!

Artykuły od cenionych producentów

Firma ALPI od ponad 20 lat specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości artykułów stolarki drzwiowej. Wszystkie produkty pochodzą od cenionych w branży marek, takich jak: VOSTER, ERKADO, Porta Drzwi, DRE, POL-SKONE oraz BARAŃSKI. Bycie autoryzowanym sprzedawcą takich marek sprawia, że Klienci firmy ALPI mogą wybierać z szerokiej oferty katalogowej, w której znajdują się artykuły o doskonałych parametrach i wysokim komforcie użytkowania.

Szeroki asortyment stolarki drzwiowej i nie tylko

Z oferty firmy ALPI często korzystają deweloperzy, właściciele firm budowlanych, inwestorzy oraz klienci indywidualni. Aby zaspokoić potrzeby każdej z grup Klientów, oferta sprzedażowa musi być bardzo szeroka. Wśród oferowanych przez firmę ALPI produktów, znajdą Państwo m.in. drzwi wewnętrzne, drzwi wejściowe do mieszkań, drzwi zewnętrzne, drzwi przesuwne, drzwi techniczne oraz drzwi łamane. Do każdego rodzaju drzwi mogą Państwo dobrać także odpowiednich wymiarów ościeżnice oraz naświetla. Uzupełnienie oferty stanowią akcesoria drzwiowe, takie jak: klamki, tuleje, kratki wentylacyjne, pochwyty do drzwi przesuwnych oraz zawiasy.  Wszystkie produkty cechują się wysoką jakością, trwałością oraz estetyką wykonania. Różnorodne kolory, wzory oraz materiały sprawiają, że w ofercie firmy ALPI każdy znajdzie coś dla siebie.

Pomoc i doradztwo

Firma ALPI wyróżnia się także swoimi usługami montażowymi. Jako autoryzowany monter wielu marek, oferuje szybki i rzetelny montaż w oparciu o najnowsze standardy sztuki budowlanej. Poprawnie zamontowane drzwi to gwarancje energooszczędności, estetyki oraz funkcjonalności. Decydując się na współpracę z firmą ALPI, mogą Państwo liczyć także na profesjonalną pomoc oraz doradztwo w kwestiach materiałowych oraz technicznych.
Jeśli oczekują Państwo kompleksowej i rzetelnej obsługi, przyjaznej atmosfery podczas współpracy, przestrzegania terminów oraz konkurencyjnych rozwiązań cenowych, to firma ALPI jest najlepszym wyborem. Decydując się na jej usługi, wybierają Państwo zaangażowanie i profesjonalizm. 

Opracowanie:
Bażanowice, Spokojna 6
tel. 33 852 73 74
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz