Materiał Partnera

Farbowanie włosów męskich – kiedy panowie decydują się na ten krok?

Farbowanie włosów męskich – kiedy panowie decydują się na ten krok?

Farbowanie włosów dotyczy przede wszystkim kobiet. Z tego typu usług, korzysta jednak coraz większa liczba mężczyzn w różnych grupach wiekowych. Mowa zarówno o eksperymentujących z wyglądem nastolatkach, jak i też o poważnych biznesmenach. Dowiedz się, kiedy panowie decydują się na koloryzację włosów.

Maskowanie siwych włosów

Najczęściej mężczyźni udają się na koloryzację włosów wtedy, kiedy pojawią się u nich pierwsze oznaki siwienia. Niektórym panom, szpakowata fryzura bardzo pasuje. Innym jednak dodaje wielu lat i niekorzystnie wpływa na całą prezencję. W takich sytuacjach warto skorzystać z farbowania włosów siwych tak, aby efekt był jak najbardziej naturalny oraz trwały. Tu należy wiedzieć, że zakłady fryzjerskie wykorzystują specjalne preparaty i farby, a także dbają o dodatkowe strzyżenie w eleganckim lub nowoczesnym wydaniu. Dobrze dobrany kolor i fryzura, mogą odjąć nawet od kilku do kilkunastu lat. Nic zatem dziwnego, że na koloryzację udają się nawet poważni biznesmeni!

Platynowy blond

Wielu panów najczęściej przed trzydziestym rokiem życia, podążając za modą, decyduje się również na farbowanie włosów na platynowy, zimny blond. To on podkreśla rysy twarzy, czy też kolor oczu. Najlepiej pasuje on mężczyznom z pociągłą twarzą oraz dobrze zarysowaną żuchwą, oraz kościami policzkowymi. Inną wersją koloryzacji idącej w stronę jasnych włosów, jest rozjaśnianie końcówek, lub wykonywanie refleksów. To dzięki nim męskie, dłuższe włosy mogą wyglądać, jak naturalnie muśnięte mocnym słońcem. Iście surferski  wygląd, gwarantowany!

Koloryzacja dla młodzieży

Nastolatkowie i młodzi mężczyźni, wielokrotnie eksperymentują ze swoim wyglądem. Koloryzacje dotyczą zatem również intensywnych barw: czerwonej, czy też błękitnej i zielonej. Mogą one być wyrazem przynależności do jakiejś subkultury, bądź też wakacyjnym szaleństwem. Warto przy tym wiedzieć, że najlepsi fryzjerzy, oferują w tego typu przypadkach szybko schodzące farby, dzięki czemu osoby decydujące się na ten krok pod wpływem emocji, będą mogły szybko wrócić do naturalnego koloru. Nie oznacza to jednak tego, że dzisiaj pastelowe barwy na męskich głowach nie wyglądają estetycznie. Wielokrotnie efekt jest oszałamiający, zwłaszcza wtedy, jeśli klient może pochwalić się licznymi tatuażami oraz niebanalnym stylem ubierania! Ważne jest jednak wybieranie profesjonalnych salonów, które nie tylko obsługują kobiety, ale także i mężczyzn. Tu warto zwrócić uwagę na usługi Pracowni Fryzjerskiej Marty Kozłowskiej, gdzie można przejść metamorfozę swojego wyglądu. Zakład ten gwarantuje strzyżenie i modelowanie włosów męskich, czy też czesanie, skracane i upinanie włosów damskich. 

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz