Artykuł sponsorowany

Fachowe sprzątanie osiedli w wykonaniu Przedsiębiorstwa Usługowo-Handlowego Wirga

Fachowe sprzątanie osiedli w wykonaniu Przedsiębiorstwa Usługowo-Handlowego Wirga

Sprzątanie mieszkań, domów i terenów wokół nich jest jednym z obowiązków ich właścicieli. W dzisiejszych czasach zdecydowana większość wspólnot mieszkaniowych oraz spółdzielni mieszkaniowych rzadko samodzielnie zajmuje się tego typu czynnościami. Najczęściej nawiązują oni współpracę z zewnętrznymi firmami sprzątającymi, które je w tym wyręczają. Usługi sprzątania w tym zakresie oferuje firma Wirga. Jakie konkretnie usługi oferują firmy sprzątające w zakresie dbania o czystość na osiedlach?

Sprzątanie wnętrz obiektów mieszkalnych

Właściciele, zarządcy oraz administratorzy obiektów mieszkalnych muszą dbać o ich czystość. Jednak rzadko samodzielnie podejmują się realizacji takich zadań. Najczęściej nawiązują współpracę z firmami sprzątającymi, które wyręczają ich w tych czynnościach. Takie usługi świadczy między innymi Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Wirga. Czynności, jakie będą wchodziły w zakres sprzątania, zwykle ustalane są indywidualnie. Wynika to z faktu, iż osiedla i budynki mogą mieć różny charakter, w związku z czym ich czyszczenie i sprzątanie może dotyczyć innych rzeczy. Sprzątanie wnętrz obiektów mieszkalnych najczęściej obejmuje takie czynności jak:

 • sprzątanie klatek schodowych,

 • sprzątanie wind,

 • czyszczenie drzwi,

 • mycie okien na klatkach schodowych,

 • usuwanie reklam i ulotek,

 • dezynfekowanie pomieszczeń.

Powyższe usługi sprzątania oferuje wspomniana wcześniej firma Wirgaa. Jej pracownicy specjalizują się w myciu okien, zamiataniu oraz myciu korytarzy i schodów, a także dezynfekcji wnętrz. Oprócz tego zajmują się oni czyszczeniem posadzek, grzejników, gablot ogłoszeniowych, a także opróżnianiem pojemników na śmieci.

Dbanie o czystość poza obiektami mieszkalnymi

Oprócz sprzątania wnętrz obiektów mieszkalnych Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Wirga zajmuje się również utrzymywaniem w czystości przestrzeni wokół budynku. Dzięki temu zewnętrzna część budynku również prezentuje się dobrze. Tego typu usługi obejmują następujące czynności:

 • sprzątanie posesji i chodników przylegających do niej,

 • czyszczenie kratek przed wejściem do obiektu mieszkalnego,

 • zamiatanie ciągów komunikacyjnych znajdujących się na terenie osiedla i wokół niego,

 • odśnieżanie i usuwanie lodu z chodników, parkingów, podjazdów i zewnętrznych schodów (w tym m.in. wysypywanie soli i piasku na oblodzone powierzchnie),

 • pielęgnacja zieleni (koszenie trawy, przycinanie drzew i krzewów, nawożenie trawnika, usuwanie chwastów, grabienie liści),

 • dbanie o czystość na placach zabaw.

Na wszystkie te usługi możemy liczyć, jeżeli nawiążemy współpracę z Przedsiębiorstwem Usługowo-Handlowym Wirga. Dzięki staraniom jej pracowników możemy być pewni, iż przestrzeń przed budynkiem będzie schludna i dobrze się prezentowała. Warto wspomnieć, że firma ta dysponuje profesjonalnymi sprzętami oraz środkami czystości, dzięki czemu usługi świadczone są na najwyższym poziomie.

Profesjonalne usługi w zakresie dbania o czystość

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Wirga specjalizuje się w utrzymaniu czystości różnych obiektów. W swojej ofercie posiada wywóz nieczystości, śmieci i gruzu. Dodatkowo firma wykonuje usługi montażowe za pomocą podnośników. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Wirga dba również o tereny zielone, oferując ich konserwację i utrzymanie. W swoim asortymencie posiada również wynajem kontenerów na różne potrzeby. Zimą firma zajmuje się odśnieżaniem dróg i chodników.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz