Materiał Partnera

Fabryka Tkanin Dekoracyjnych – żaluzje dla Twoich okien

Fabryka Tkanin Dekoracyjnych – żaluzje dla Twoich okien

Wnętrze mocno wpływa na nasze samopoczucie. Aranżując mieszkanie, nie zapomnij więc o żadnym aspekcie, a już na pewno nie o oknie, które może pełnić ważną funkcję dekoracyjną. Pomyśl o każdym detalu – kolorze zasłon, finezyjnym upięciu firman czy kwiatach na parapecie. Nie zapomnij również o ważnym elemencie, jakim są rolety. Zapoznaj się z szeroką ofertą Fabryki Tkanin Dekoracyjnych, w której znajdziesz nowoczesne i tradycyjne rozwiązania.

Rolety rzymskie – tradycja i nowoczesność

Główną funkcją okien jest doświetlanie pomieszczenia i możliwość jego przewietrzenia. Nie znaczy to jednak, że powinniśmy zostawić je bez oprawy. To na  nich najczęściej skupia się uwaga gości, gdyż znajdują się w centralnym punkcie ściany, zazwyczaj naprzeciw wejścia. Wykorzystaj to i spraw, że staną się najważniejszym elementem dekoracyjnym. Po pierwsze – wybierz rolety, które przypadną Ci do gustu. W ofercie Fabryki Tkanin Dekoracyjnych znajdziesz m.in. rolety rzymskie. Podobno wymyślili je Rzymianie, aby uchronić się przed śródziemnomorskim słońcem oraz brudem i kurzem wpadającym do domów. Z czasem ochronna tkanina na oknach zaczęła pełnić funkcję ozdobną i tak pozostało do dziś.

Wybierając rolety pomyśl najpierw o stopniu zaciemnienia pomieszczenia. Jeśli zależy Ci na tym, by do sypialni nie dostawał się nawet najmniejszy promień słońca, postaw na rolety z ciężkiej, ciemnej tkaniny. Jeśli zaś chcesz, aby w pokoju było zawsze widno, zdecyduj się na jasny materiał. Pamiętaj jednak, by wziąć po uwagę również ich kolor i wzór. Szeroki wybór materiałów z Fabryki Tkanin Dekoracyjnych pozwoli Ci na idealne dopasowanie rolet do każdego wnętrza. Rolety rzymskie staną się kunsztowną ozdobą, która z powodzeniem zastąpi zasłony. Spójrz tylko na ten kaskadowo zwijany materiał – oto klasyka w nowoczesnym wydaniu.

Rolety dzień i noc – zabawa światłem

Dom – Twój azyl, w którym odnajdujesz schronienie po ciężkim dniu. Aby poczuć się w nim jeszcze bardziej komfortowo, zadbaj o przytulny wystrój w pokojach i baw się promieniami słonecznymi! A pomogą Ci w tym rolety dzień i noc, które uszyte są zarówno z materiału  zaciemniającego, jak i przepuszczającego światło. System na przemian uszytych pasów pozwoli Ci więc decydować, ile światła będzie przedostawać się do każdego pomieszczenia. Co ważne – rolety przez cały czas mogą być opuszczone. W chwilach, gdy chcesz zaciemnić pokój  lub zapewnić sobie prywatność, po prostu przesuwasz pasy.

Rolety dzień i noc pełnią także ważną funkcję dekoracyjną. Możesz postawić na klasyczne, białe pasy lub bawić się kolorami. Nie możesz się zdecydować?  Poproś o pomoc Fabrykę Tkanin Dekoracyjnych, która zajmuje się profesjonalną aranżacją okien. Projektanci z głową pełną ciekawych pomysłów z przyjemnością przyjadą do Ciebie, wykonają niezbędne pomiary, a później wizualizują swój pomysł.

Rolety elektryczne  – niezwykła wygoda

Siedzimy w swoich wygodnych fotelach i włączamy telewizor, aż tu nagle natarczywe promienie słońca docierają do naszych oczu i uniemożliwiają swobodne oglądanie filmu… Znasz ten problem? Na całe szczęście nie musimy wstawać do okien i zasłaniać żaluzji, bo posiadamy rolety sterowane na pilota! Polecamy to rozwiązanie wszystkim, którzy cenią sobie wygodę i lubią nowoczesne rozwiązania. To idealne dopełnienie systemu inteligentnego domu. 

Opracowanie:
Bydgoszcz, pl. Kościuszki 27B
tel. 691 632 802
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz