Materiał Partnera

Etykiety samoprzylepne w ofercie Drescher Euro-Label

Etykiety samoprzylepne w ofercie Drescher Euro-Label

Firma Drescher Euro-Label oferuje swoim klientom wybór wysokiej jakości etykiet samoprzylepnych, dostępnych w różnych kolorach i rozmiarach – tych standardowych i tych wycinanych według życzeń klienta. Tym, co łączy wszystkie rodzaje, jest użyteczność oraz wysoka jakość, która zapewniają materiały od najlepszych producentów. Poniżej oferta produktów firmy.

Na arkuszach

Etykiety samoprzylepne na arkuszach są wykorzystywane do adresowania korespondencji lub oznaczania produktów. Możemy używać ich w drukarkach atramentowych, laserowych oraz kserokopiarek.

W standardowym opakowaniu znajduje się od 100 do 500 arkuszy. Etykiety na arkuszach wykonywane są na materiale Jet Laser 70/55 oraz Jet Laser 70/70 i są one dostępne w wersji białej i kolorowej. Drescher Euro-Laber oferuje swoim klientom możliwość wydruku pustych etykiet lub etykiet z nadrukiem.

Na roli

To idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się wydajność. Etykiety na roli wykorzystywane są w logistyce, wagach i kasach, a także w drukarkach termicznych oraz termotransferowych. Cechują się wysoką jakością, co pozwala zastosować je systemach oznakowania wyrobów, które wymagają dużej dokładności wymiarowej.

Istnieje kilka materiałów, na których możliwy jest druk etykiet. Thermal Eco jest papierwem niepowlekanym po wierzchniej stronie i odpornym na działanie wilgoci. Thermal Top to papier obustronnie zabezpieczony. Błyszczące etykiety na folii drukowane są na PE Gloss White, natomiast matowe na PE Matt White TC 100. Vellum wykorzystuje się do etykietowania informacyjnego i produktów. Raflacoat to papier półbłyszczący, świetnie nadaje się to wielobarwnych etykiet wysokiej jakości.

Na składance

Procesy, w których występuje automatyzacja, są przeznaczeniem etykiet na składance. Można nimi oznakować zarówno krótkie serie, jak i większe partie towaru. Etykiety w ofercie Dreschner Euro-Label dostępne są w różnych wymiarach, różnią się też liczbą rzędów – to gwarancja, że każdy klient znajdzie opcję najlepiej odpowiadająca jego potrzebom.

Do wyboru mamy etykiety białe: jednorzędowe, dwurzędowe, trzyrzędowe oraz czterorzędowe. Etykiety kolorowe dostępne są w czterech kolorach: czerwonym, niebieskim, zielonym oraz żółtym.

Do druku na składance wykorzystywane są wspomniane już papiery Vellum i Raflacoat oraz Castgloss i Fluor.

Holograficzne

Nowością w ofercie firmy są holograficzne etykiety do drukarek. Dostępne są we wszystkich prowadzonych przez firmę formatach A4, a ponadto firma oferuje możliwość przesłania próbek do testów.

Opracowanie:
Gorzów Wielkopolski, Kosynierów Gdyńskich 50/52
tel. 95 720 57 58
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz