Materiał Partnera

Energokessel – producent zespołów energetycznych

Energokessel – producent zespołów energetycznych

Firma Enegokessel to producent zespołów energetycznych z siedzibą w Strzelcach Opolskich. Swoim klientom firma oferuje wysokociśnieniowe elementy kotłów energetycznych i ciepłowniczych ze stali węglowych. W ofercie firmy znajdziemy również nisko i wysokostopowe części zamienne do młynów, konstrukcje stalowe oraz wymienniki ciepła i palniki płynowe. Ze względu na jakość oferowanych produktów Energokessel cieszy się dobrą opinią wśród klientów.

Doświadczony producent zespołów energetycznych

Firma Energokessel działa na rynku energetycznym nieprzerwanie od 1997 roku. Swoją działalność rozpoczynała jako spółka cywilna w Opolu.  13 maja 1998 firma uzyskała uprawnienia do wytwarzania elementów wysokociśnieniowych. Od tego czasu rozpoczęła się produkcja wysokiej jakości elementów, służących do budowy układów energetycznych. Od 2001 roku firma przeniosła swoją siedzibę do Strzelców Bytomskich, gdzie do dziś z powodzeniem produkuje różnego rodzaju części zamienne do urządzeń cieplno-mechanicznych oraz wysokociśnieniowe elementy kotłów energetycznych i ciepłowniczych ze stali węglowych- nisko i wysokostopowych.

Urządzenia dla przemysłu energetycznego

Firma produkuje wysokiej jakości urządzenia dla elektrowni, elektrociepłowni, ciepłowni, koksowni, hut, kopalń i wielu innych zakładów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykfalifikowanej kadrze oraz dobrze wyposażonemu parkowi maszyn firma zapewnia najwyższej jakości produkty i usługi. Pracownicy firmy Energokessel wykonają na zamówienie różnego rodzaju podgrzewacze, grodzie, orurowanie oraz inne konstrukcje potrzebne do budowy układu ogrzewania.

Obróbka metali

Dodatkowo firma świadczy różnego rodzaju usługi z zakresu obróbki metali. Firma zatrudnia doświadczonych spawaczy i tokarzy, którzy doskonale wiedzą jak przeprowadzić obróbkę skrawaniem – toczenie, frezowanie czy wiercenie. Również spawanie różnymi metodami czy kształtowanie metali nie stanowi dla nich problemu. Dzięki wysokiej kontroli jakości wszystkie usługi wykonane przez Energokessel cechuje jakość oraz dokładność. Klienci chętnie wracają do firmy, dzięki czemu przez lata pracy strzelecka spółka zyskała grono zadowolonych klientów oraz partnerów.

Firma warta zaufania

Podsumowując Enegrokessel to firma warta zaufania. Poszukując zarówno wykonawczy części i urządzeń cieplno-mechanicznych, jak i firmy do wykonania różnego rodzaju konstrukcji stalowych warto wybrać firmę taką jak Energokessel. Jest to firma, która przez lata zyskała uznanie na rynku oraz duże doświadczenie. W połączeniu z atrakcyjnymi cenami oraz miłą atmosferą współpracy staje się jedną z najbardziej konkurencyjnych tego typu firm w kraju.

Opracowanie:
Strzelce Opolskie, Strzelców Bytomskich 1b
tel. 77 463 85 18
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz