Materiał Partnera

El-Łuk – producent wysokiej jakości artykułów szkolnych

El-Łuk – producent wysokiej jakości artykułów szkolnych

Firma El-Łuk ma swoją siedzibę w Toruniu. Istnieje od 1995 roku. Zajmuje się produkcją i hurtową sprzedażą artykułów szkolnych, takich jak farby plakatowe, plastelina i klej. Są to produkty niezbędne dla każdego dziecka w wieku przedszkolnym i szkolnym, które służą nie tylko nauce, ale i zabawie. Wyroby firmy El-Łuk charakteryzują się wysoką jakością, spełniają normy bezpieczeństwa i mają wszelkie wymagane atesty. Firma oferuje dowożenie towaru do klienta własnym transportem.

Plastelina

W ofercie firmy El-Łuk z Torunia znajdziemy wysokiej jakości plastelinę w opakowaniach w wersji 6, 8, 12 oraz 24 kolorów. Posiada ona deklarację zgodności z normami EN71 i spełnia najwyższe standardy jakościowe. Jest ona delikatna i przyjemna w dotyku, nie klei się do rąk, ma dość wysoką odporność na ciepło, a przede wszystkim – nie farbuje i nie tłuści. Jest łatwa w modelowaniu i nie wydziela żadnych zapachów. Mogą z niej korzystać dzieci już od 3. roku życia. Nadaje się ona do wielokrotnego użytku.

Farby plakatowe

W asortymencie firmy El-Łuk znajdziemy również szeroki wybór farb plakatowych. Możemy wybierać spośród wariantów opakowań, w których znajdziemy 6, 8, 10 i 12 kolorów. Kubełki z farbą mają zróżnicowaną pojemność. Tu w zależności od potrzeb do wyboru będziemy mieć wersje 10 ml i 20 ml. Farby plakatowe produkowane przez firmę El-Łuk również posiadają deklarację zgodności z normami EN71.

Szeroki wybór klejów

Wśród oferty artykułów szkolnych produkowanych przez firmę El-Łuk znajdziemy również szeroki wybór różnego rodzaju klejów. Wszystkie produkty odznaczają się wysoką jakością i są bezpieczne do użytkowania przez dzieci. W ofercie znajdziemy klej, który świetnie sprawdza się do łączenia papieru, tektury, a nawet drewna, a także klej uniwersalny do wyboru w dwóch pojemnościach – 80 g i 500 g. Uzupełnieniem oferty jest uniwersalny klej introligatorski, idealny to wszelkich prac plastycznych czy technicznych. Jego zaletą jest szybki proces wiązania oraz konsystencja niepozostawiająca zabrudzeń. Ma on bardzo szerokie zastosowanie. Nadaje się do klejenia grzbietów książek, modeli konstrukcyjnych, ceramiki, styropianu itp.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz