Artykuł sponsorowany

Ekspertka finansowa – wsparcie dla klientów indywidualnych i firm

Ekspertka finansowa – wsparcie dla klientów indywidualnych i firm

Doświadczone biuro prowadzone przez ekspertkę finansową dysponuje szeroką ofertą. Taką, która jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i osób prowadzących działalność gospodarczą. Równie ważne jest to, że wszystkie jej usługi są dostosowane do potrzeb klientów. Czym zatem zajmuje się specjalistka w zakresie finansów? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule.

Kredyty dla klientów indywidualnych

Konsultacje z ekspertkami finansowymi, takimi jak Marta Bielecka z Białegostoku, są bezpłatne. Zatem osoby, które zdecydują się na spotkanie nic nie tracą, mogą jedynie zyskać. Natomiast usługi dla klientów indywidualnych obejmują pomoc:

  • w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego,

  • w uzyskaniu kredytu hipotecznego,

  • w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego,

  • i ocenę zdolności kredytowej.

Kredyt mieszkaniowy należy przeznaczyć wyłącznie na zakup domu lub mieszkania. Tymczasem kredyt hipoteczny, zabezpieczony hipoteką, można spożytkować też na inne cel. Na przykład remont domu czy zakup działki rolnej. Wersja konsolidacyjna jest szansą na spłatę innych zobowiązań finansowych oraz uzyskanie dodatkowej gotówki.

Kredyty dla firm

Choć ekspertka finansowa często działa, jako pośrednik kredytów hipotecznych, nie zajmuje się tylko obsługą klientów prywatnych. Jej usługi są skierowane także do osób prowadzących działalność gospodarczą. Zapewnia pomoc w uzyskaniu kredytu firmowego. Uzyskanie z niego środki należy przeznaczyć na zaspokojenie bieżących potrzeb przedsiębiorstwa. To rzecz jasna jeszcze nie wszystko. Doświadczona specjalistka wspiera firmy w zaciąganiu kredytów inwestycyjnych. Pozwalających na rozwinięcie danej działalności. Między innymi poprzez zakup specjalistycznych maszyn, budowę hal produkcyjnych lub kupno wyposażenia serwisu czy biura. Warto tu dodać, że ekspertka świadczy również szereg dodatkowych usług.

Pozostałe usługi

Czym jeszcze zajmuje się ekspertka finansowa, taka jak Marta Bielecka z Białegostoku? W jej ofercie znajdują się bezpłatne konsultacje z zakresu:

  • leasingu/kredytu samochodowego,

  • ubezpieczenia na życie,

  • ubezpieczenia domu/nieruchomości,

  • innych rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta.

Do tego, wspominana specjalistka udziela konsultacji dotyczących nowego programu Miniterstwa Finansów o nazwie „Bezpieczny Kredyt 2%”. Ten projekt ma ruszyć w połowie roku, ma dawać dostęp do kredytów z dopłatą, która na okres 10 lat obniża oprocentowanie do 2%. Podczas spotkania, ekspertka finansowa dokładnie opisuje ten program i wskazuje jak można uzyskać kredyt. Zdecydowanie warto skorzystać z jej usług.

Opracowanie:
Białystok, Podleśna 3 lok. 1
tel. 530 614 477
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz