Materiał Partnera

Ekskluzywne meble K&D – wyposażenie z litego drewna w atrakcyjnych cenach!

Ekskluzywne meble K&D – wyposażenie z litego drewna w atrakcyjnych cenach!
Polski producent mebli oferuje wyjątkowo atrakcyjne ceny wyposażenia wykonanego z wysokiej jakości surowców. Drewno pozyskiwane jest wyłącznie od zaufanych dostawców, nie zawiera błędów i gwarantuje mocną konstrukcję, nawet w przypadku najbardziej wymyślnych modeli. K&D to wyjątkowe projekty i precyzyjne wykonanie. Co dokładnie możesz znaleźć w najnowszej ofercie firmy?

Wyjątkowe kolekcje w przystępnych cenach

Meble wykonane z litego drewna są wyjątkowo trwałe i mają specyficzny, ekskluzywny wygląd. Do najciekawszych, unikatowych kolekcji mebli wytworzonych przez firmę K&D, można z pewnością zaliczyć:

  • Kolekcję HACIENDA – klasyczne sosnowe meble, wykończone woskiem. Nadają się zarówno do domków wypoczynkowych, jak i element wyposażenia luksusowego salonu.
  • Kolekcję PROWANSJA – subtelny biła lub szaroniebieski, pastelowy odcień rozświetli i optycznie powiększy wnętrze Twojego domu.
  • Kolekcję TOSKANIA – chętnie wybierana do sypialni, białe pojemne szafy mogą z powodzeniem zastąpić szafy przesuwane.
  • Kolekcję ANTIQUE – postarzane drewno wygląda wyjątkowo ekskluzywnie zarówno w salonach, jak i sypialniach.
  • Kolekcję RODAN – nowoczesne, symetryczne wykończenie.

Kolory mebli mogą być dostosowane do indywidualnych preferencji każdego klienta, dlatego warto skorzystać z dostępnego na stronie konfiguratora, aby móc dopasować ich odcień do koloru ścian i podłogi w swoim domu lub mieszkaniu.

Wszystko w jednym miejscu!

Firma K&D to nie tylko producent mebli, ale również doskonale wyposażony sklep, w którym znajdziesz materace, poduszki oraz ochraniacze. Dzięki temu całe wyposażenie skompletujesz w jednym miejscu! Materace są dostępne we wszystkich popularnych rozmiarach oraz typach, również ekologicznych i prozdrowotnych. Produkty zakupione w sklepie producenta K&D są sprawdzonej jakości. Meble wykonane z litego drewna przy odpowiednim użytkowaniu mogą przetrwać nawet kilkadziesiąt lat i służyć wielu pokoleniom. Pozwala to na ograniczenie wycinki drzew i jest zdecydowanie bardziej ekologicznym rozwiązaniem niż regularna wymiana mebli wykonanych z tandetnej płyty pokrytej okleiną.

Prócz wyjątkowej trwałości, meble wykonane przez prywatnych, polskich producentów są przede wszystkim unikatowe. Nie znajdziesz ich w co drugim domu – tak jak ma to miejsce w przypadku wyposażenia kupowanego w znanych sieciach sklepów meblowych. Są one wykonane estetycznie, z dbałością o nawet najmniejszy szczegół, aby trafić w Twoje gusta. Podczas wyboru mebli warto poprosić o pomoc przedstawiciela firmy, który pomoże dopasować styl mebli do każdego domu.

Opracowanie:
Maków Podhalański, Wolności 244
tel. 889 113 144
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz