Materiał Partnera

Egzotyczne wycieczki oferowane przez biuro podróży Travel Center

Egzotyczne wycieczki oferowane przez biuro podróży Travel Center

Dla wielu wyjazd nad polskie morze lub w góry to doskonały sposób na spędzenie urlopu. Coraz chętniej jednak poszukiwana jest alternatywa dla tego typu wypoczynku – sporym zainteresowaniem cieszą się wycieczki egzotyczne. Niepowtarzalne atrakcje oferowane m.in. przez biuro podróży Travel Center dają możliwość przebywania w innych kulturach oraz zachwycania się niesamowitymi widokami. Dokąd konkretnie można polecieć?

Wyjątkowa Azja

Polacy upodobali sobie odkrywanie nowych kontynentów na urlopach. Wiele egzotycznych wycieczek kierowanych jest do państw azjatyckich, takich jak np. Tajlandia. Pełen kontrastów Bangkok łączy zarówno ogromny spokój osiągany w buddyjskich świątyniach, jak i możliwość zabawy i aktywnego uczestniczenia w wielkomiejskim zgiełku panującym w stolicy. Biuro podróży Travel Center jest w stanie zaproponować swoim klientom doskonale zaplanowane wycieczki do Tajlandii, które pozwolą cieszyć się nie tylko rajskimi plażami, ale też wieloma innymi atrakcjami tego egzotycznego kraju – zabytkami czy parkami narodowymi.

Turyści wybierający Azję jako miejsce docelowe wakacyjnego pobytu nierzadko decydują się także na odwiedzenie Chin. Biuro podróży Travel Center również i w to miejsce organizuje niesamowite wycieczki, podczas których zwiedzić można nie tylko nowoczesną część Szanghaju, ale także słynny Wielki Mur Chiński czy wiele innych zabytków. Oferowane przez biuro podróży Travel Center wycieczki do Chin obejmują również pokaz sztuk walki w klasztorze Shaolin, który z pewnością pozostanie w pamięci turystów. Oprócz Azji w biurze podróży Travel Center można także wybrać inne egzotyczne wycieczki – jakie dokładnie?

Niepowtarzalne wakacje

Jedną z nietuzinkowych propozycji przygotowanych przez biuro podróży Travel Center jest możliwość spędzenia urlopu w Meksyku. Leżące w Ameryce Północnej państwo ma wiele do zaoferowania – począwszy od wyjątkowych krajobrazów i urokliwych miejsc, przez miejsca, w których znajdują się ruiny starożytnych budynków, na luksusowych kurortach wypoczynkowych kończąc. Wycieczka przygotowana przez biuro podróży Travel Center obejmuje wszystkie najważniejsze atrakcje Meksyku i pozwala doskonale poznać tamtejszą kulturę oraz słynną kuchnię, która oferuje wiele specjałów o niepowtarzalnym smaku.

W Ameryce Południowej natomiast godnym odwiedzenia krajem jest Wenezuela. To również punkt egzotycznych wycieczek organizowanych przez biuro podróży Travel Center, podczas których turyści odwiedzają nie tylko kojarzone z tym krajem plantacje kakao, ale też słynny, największy na świecie wodospad Salto Angel. Warte uwagi są piaszczyste plaże, które miłośnikom spokojnej rekreacji oferują pełen relaks nad krystalicznie czystym Morzem Karaibskim.

Opracowanie:
Puławy, gen. Fieldorfa "Nila" 2
tel. 81 886 62 55
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz