Materiał Partnera

Egzotyczne wakacje w środku zimy? Tylko z biurem podróży!

Egzotyczne wakacje w środku zimy? Tylko z biurem podróży!

Coraz większa liczba osób decyduje się na przeniesienie swojego urlopu wakacyjnego z sezonu letniego na zimowy. Nie wiąże się to jednak z tym, iż turyści wolą poszukiwać szaleństwa w białym puchu, zamiast ciepłych lazurowych wód przy rajskich kurortach. Jest to podyktowane nowym trendem turystycznym, który dzięki niskim cenom pozwala na odwiedzenie Dominikany, czy Zanzibaru, które oddalone są od Polski tysiące kilometrów, właśnie w najkorzystniejszej cenowo porze zimowej.

Ceny nawet o połowę niższe!

Czym wyróżniają się wczasy na Dominikanie, czy Zanzibarze, a także w innych państwach afrykańskich, czy na Wyspach Karaibskich? Przede wszystkim rajskim odpoczynkiem, bez tysiąca turystów na plażach, wysokim standardem hoteli, całkowicie innym klimatem, niż ten śródziemnomorski, a także nieziemskimi widokami, które dla niektórych są znacznie piękniejsze, niż krajobrazy Grecji, Włoch, Turcji czy Chorwacji. Warto przy tym wiedzieć, że w sezonie wakacyjnym Zanzibar, Dominikana, czy inne egzotyczne zakątki świata, mogą być nawet o połowę droższe od cen, które kształtują się od początku listopada, do końca marca. To wtedy, zimą, wyjazdy na jedenaście lub osiem dni mogą kosztować w przedziale od trzech i pół do ośmiu tysięcy złotych – mowa o uśrednionych cenach za jedną osobę. Oczywiście, jest to znacznie wyższa kwota, niż ta, którą zapłacilibyśmy za wakacje w Europie. Warto jednak wiedzieć, że sam lot na Dominikanę rejsem indywidualnym, bez organizacyjnych działań biura podróży może kosztować przeszło 2,5 tysiąca złotych w jedną stronę! Warto zatem docenić umiejętności logistyczne touroperatorów, którzy są w stanie zagwarantować nam tanie wczasy w miejscach tak daleko położonych od naszego kraju.

Wycieczki objazdowe

Podobnymi cenami zimą wyróżniają się wyjazdy, które nastawione są na zwiedzanie, a nie leniwe plażowanie. Wiele biur podróży oferuje np. wycieczki do atrakcyjnej Sir Lanki, pełnej niezwykłości Tajlandii, czy też wiecznie gorącej Kuby. W Polsce popularne są nie tylko dalekie rejony Afryki, Oceanu Atlantyckiego, czy też Oceanu Indyjskiego. Bardzo pożądane są między innymi wycieczki objazdowe do Chin, które pozwolą zwiedzić Pekin i Wielki Mur Chiński, już za 3000 złotych od osoby. Nic dziwnego, że jest to często miejsce wybierane na podróże poślubne!

Jeśli jesteś zatem zainteresowany wyjazdem do Afryki, Azji, czy Ameryki w porze zimowej, zgłoś się najlepiej do Biura Podróży Com-Tour, którego specjaliści współpracują z kilkudziesięcioma touroperatorami. To pozwoli na szybkie przygotowanie dla Ciebie spersonalizowanych ofert wycieczkowych z atrakcyjnym programem, a także o najniższej rynkowej cenie!

Opracowanie:
Oświęcim, Piastowska 4
tel. 502 789 122
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz