Materiał Partnera

Efektywne zarządzanie firmą dzięki systemowi Infra klasy ERP

Efektywne zarządzanie firmą dzięki systemowi Infra klasy ERP

Prowadzenie działalności oznacza szereg obowiązków, z których wypełnieniem musi się liczyć każdy przedsiębiorca. Dbanie o permanentny rozwój firmy przy jednoczesnym dochowaniu wszelkich terminów oraz dopełnieniu formalności to trudne zadanie, jednak z pomocą przychodzą nowoczesne systemy informatyczne. Dzięki rozwiązaniom proponowanym przez firmę Infra można w łatwy sposób zarządzać przedsiębiorstwem.

Dostosowany do potrzeb

Idealne dopasowanie systemu informatycznego do profilu działalności firmy jest trudne i wymaga możliwości efektywnej współpracy z producentem oprogramowania do zarządzania i księgowości. Dzięki świetnemu kontaktowi z klientami firma Infra S.A. jest w stanie doskonale dostosować system do konkretnego przedsiębiorstwa. Jego modułowa budowa daje możliwość zwiększania funkcjonalności oprogramowania poprzez wdrożenie poszczególnych nowych elementów. W systemie klasy ERP oferowanym przez Infra S.A. znajduje się wiele modułów. Główne z nich to:

  • finansowo-księgowy,
  • kasa,
  • sprawozdawczość,
  • gospodarka materiałowa,
  • środki trwałe i wyposażenia,
  • fakturowanie,
  • kadrowo-płacowy.

Dzięki zastosowaniu tylu wydajnych modułów można w łatwy sposób kompleksowo zarządzać finansami i działaniem firmy. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla mikro- i małych przedsiębiorstw, jak i średnich i dużych. System oferowany przez Infra S. A. jest stale optymalizowany, co gwarantuje doskonałą wydajność przez cały czas funkcjonowania oraz niezawodność.

Kasa pod kontrolą

Rejestrowanie operacji wpłaty lub wypłaty gotówki jest bardzo istotne w nadzorowaniu funkcjonowania okienka kasowego. Wdrożenie systemu oferowanego przez Infra S.A. to możliwość utworzenia zestawienia zarejestrowanych dokumentów w formie raportu kasowego. Oprogramowanie jest bardzo rozbudowane, dzięki czemu może obsługiwać wiele kas w tym samym czasie. Niewątpliwym atutem jest opcja przydzielenia poszczególnych zadań kasjera, które są bezpośrednio związane z bieżącą obsługą kasy. Zadania księgowe związane z dekretacją mogą być przydzielone różnym osobom na zasadzie doboru zestawu uprawnień. W oferowanym przez firmę Infra S.A. systemie klasy ERP moduł odpowiadający za kasę tworzy raporty za dowolny okres. Daje on też możliwość przeglądania danych historycznych, dzięki czemu w bardzo łatwy sposób można uzyskać dostęp do materiałów zarejestrowanych wcześniej. System zaprojektowany przez firmę Infra S.A. jest też atrakcyjny wizualnie – jego obsługa nie stanowi problemu, a dzięki wygodnej prezentacji i obsłudze raportów kasjer może w dowolnym momencie swojej pracy pracować na innym raporcie, jeżeli posiada do tego wymagane uprawnienia. Warto więc wprowadzić nowoczesne rozwiązania do firmy poprzez system klasy ERP proponowany przez firmę Infra S.A..

Opracowanie:
Opole, Głogowska 35
tel. 77 454 24 65
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz